دانلود کتاب دنیای واقعی وارن بافت

  • از: جیمز اولاگلین
  • ناشر: سبکتو
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب دنیای واقعی وارن بافت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دنیای واقعی وارن بافت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دنیای واقعی وارن بافت

کتاب دنیای واقعی وارن بافت نوشتۀ جیمز اولاگلین، در مورد روش رهبری وارن بافت و این که چطور توانسته ۳۷ سال یکی از پرسودترین شرکت‌های دنیا را اداره کند صحبت می‌کند. رازهایی که به شما می‌گوید چطور بیشترین سود و بهره‌وری را در کسب‌وکارتان داشته باشید و به موفقیت برسید.

وارن بافت یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران در تاریخ است. افراد زیادی او را به عنوان رهبر سرمایه‌گذاری می‌شناسند و حتی مخالفانش هم احترام ویژه‌ای برای او قائل‌اند. او روی شرکت‌های زیادی سرمایه‌گذاری کرده که در طول سال‌های بعد تبدیل به غول‌های تجاری بزرگی شدند.

وارن بافت برای ۳۷ سال رئیس و مدیر اجرایی شرکت برکشایر هاتاوی بود. در این مدت ارزش این شرکت از ۶۰۰ میلیون دلار به ۱۰۹ میلیارد دلار افزایش پیدا کرد، و نرخ رشد آن به ۲۵ درصد در سال رسید (اگر این شرکت ۳۴ سال دیگر به چنین رشدی ادامه می‌داد می‌توانست کل اقتصاد آمریکا را در خود جذب کند). امروزه برکشایر ۱۱۲۰۰۰ کارمند و سالی ۳۰ ملیارد دلار درآمد دارد.

در نهایت این سوال مطرح می‌شود که وارن بافت چه کار متفاوت (و بهتری) از دیگران انجام داده است؟‌ این کارها چیزی بیشتر از خرید سهام یا یک سرمایه‌گذار خوب بوده است؟ وارن بافت همچون مدیرعاملی عمل می‌کند که گویی مالک کل شرکت است.

بازاهای سرمایه میدان پیچیده‌ای در برابر ما قرار می‌دهند که در آن‌ها باید با وارن بافت رقابت کنیم. کسی که سرمایه‌ شخصی‌اش ۶۷ میلیارد دلار است و امروزه سومین میلیاردر در جهان محسوب می‌شود. همچنین این بازارها فرصت‌های زیادی برای اشتباه کردن برای شما فراهم می‌کنند که باعث می‌شود بازگشت سرمایه‌تان خیلی معمولی باشد و رشدتان را با کندی مواجه می‌کند. اما بافت قادر است فرصت‌ها را به خوبی تشخیص دهد. او می‌تواند اشتباهات تصمیم‌گیری را پیدا کند و از اشتباهاتش درس بگیرد. او این ویژگی‌ها را با شیوه‌ای از مدیریت ترکیب کرده تا استعدادهایش را به نمایش بگذارد.

جیمز اولاگلین (James O'Loghlin) مدیر سرمایه‌گذاری و رئیس بخش استراتژی سهام در انجمن همکاری بیمه است که یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بیمه در انگلستان محسوب می‌شود که بیش از ۳۶ میلیارد دلار دارایی را مدیریت می‌کند. آقای اولاگلین فارغ‌التحصیل دانشگاه منچستر است و از سال ۱۹۸۳ یک فرد متخصص در حوزه‌ سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

در بخشی از کتاب دنیای واقعی وارن بافت (The Real Warren Buffett) می‌خوانید:

وارن بافت به مدیران شرکت‌های تابع برکشایر خود مختاری کامل داده بود. او آن‌ها را با دقت زیادی انتخاب می‌کرد و مطمئن بود که این کسب‌وکارها به خوبی مدیریت خواهند شد. بافت برای این که مدیرانش را تشویق کند که هر چه بیشتر مانند مالکان کسب‌وکار فکر و رفتار کنند، هر شرکت را مجبور کرده بود سرمایه‌ اضافه‌اش را به برکشایر بفرستد تا به کسب‌وکارهای مناسب اختصاص داده شود. به این ترتیب میان عمل کردن همچون یک مدیر و اختصاص دادن منابع همچون مالک کسب‌وکار یک تعادل پویا ایجاد شد. وارن بافت همچنین مانند هیئت مدیره‌ای برای مدیران عامل این شرکت‌ها عمل می‌کرد و هر کاری که انجام می‌دهند را بررسی می‌کرد تا واقع‌ بینانه باشد.

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول: مانند مالک کل کسب‌وکار عمل کنید
فصل دوم: رهبری کردن و انگیزه دادن به افراد بااستعداد
فصل سوم: تخصیص سرمایه به شکل هوشمندانه‌ای
فصل چهارم: کارهایی که صلاحیتش را دارید انجام دهید
پایان

 ۱۰۰ صفحه، ۴۷۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دنیای واقعی وارن بافت

برای دانلود کتاب دنیای واقعی وارن بافت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دنیای واقعی وارن بافت
porya ramezankhani
۱۳۹۷/۲/۱۲
عالی
سید حسین میرباقری
۱۳۹۷/۶/۴
هر چند شاید کتاب اصلی کتاب عالی ای بوده باشد اما میکرو کتاب از نظرم بی معنی است و این کتاب آنطور که می‌نماید کتاب خیلی جذاب و خوبی نیست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)