دانلود کتاب صوتی دنیای واقعی وارن بافت

  • از: جیمز اولاگلین
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی دنیای واقعی وارن بافت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دنیای واقعی وارن بافت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دنیای واقعی وارن بافت

جیمز اولاگلین در کتاب صوتی دنیای واقعی وارن بافت، در مورد روش رهبری وارن بافت و اینکه چگونه توانسته است به مدت ۳۷ سال یکی از پرسودترین شرکت‌های دنیا را اداره کند، سخن می‌گوید.

با شنیدن کتاب صوتی دنیای واقعی وارن بافت (The Real Warren Buffett) می‌آموزید که چگونه بیشترین سود و بهره‌وری را در کسب‌وکارتان داشته باشید و به موفقیت برسید.

وارن بافت یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران در تاریخ است. افراد زیادی او را به عنوان رهبر سرمایه‌گذاری می‌شناسند و حتی مخالفانش هم احترام ویژه‌ای برای او قائل‌اند. او روی شرکت‌های زیادی سرمایه‌گذاری کرده که در طول سال‌های بعد تبدیل به غول‌های تجاری بزرگی شدند.

وارن بافت برای ۳۷ سال رئیس و مدیر اجرایی شرکت برکشایر هاتاوی بود. در این مدت ارزش این شرکت از ۶۰۰ میلیون دلار به ۱۰۹ میلیارد دلار افزایش پیدا کرد، و نرخ رشد آن به ۲۵ درصد در سال رسید (اگر این شرکت ۳۴ سال دیگر به چنین رشدی ادامه می‌داد می‌توانست کل اقتصاد آمریکا را در خود جذب کند). امروزه برکشایر ۱۱۲۰۰۰ کارمند و سالی ۳۰ ملیارد دلار درآمد دارد.

در نهایت این سوال مطرح می‌شود که وارن بافت چه کار متفاوت (و بهتری) از دیگران انجام داده است؟‌ این کارها چیزی بیشتر از خرید سهام یا یک سرمایه‌گذار خوب بوده است؟ وارن بافت همچون مدیرعاملی عمل می‌کند که گویی مالک کل شرکت است.

بازاهای سرمایه میدان پیچیده‌ای در برابر ما قرار می‌دهند که در آن‌ها باید با وارن بافت رقابت کنیم. کسی که سرمایه‌ شخصی‌اش ۶۷ میلیارد دلار است و امروزه سومین میلیاردر در جهان محسوب می‌شود. همچنین این بازارها فرصت‌های زیادی برای اشتباه کردن برای شما فراهم می‌کنند که باعث می‌شود بازگشت سرمایه‌تان خیلی معمولی باشد و رشدتان را با کندی مواجه می‌کند. اما بافت قادر است فرصت‌ها را به خوبی تشخیص دهد. او می‌تواند اشتباهات تصمیم‌گیری را پیدا کند و از اشتباهاتش درس بگیرد. او این ویژگی‌ها را با شیوه‌ای از مدیریت ترکیب کرده تا استعدادهایش را به نمایش بگذارد.

جیمز اولاگلین (James O'Loghlin) مدیر سرمایه‌گذاری و رئیس بخش استراتژی سهام در انجمن همکاری بیمه است که یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بیمه در انگلستان محسوب می‌شود. او بیش از ۳۶ میلیارد دلار دارایی را مدیریت می‌کند. آقای اولاگلین فارغ‌التحصیل دانشگاه منچستر است و از سال ۱۹۸۳ یک فرد متخصص در حوزه‌ سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۴ دقیقه
مقدمه
۶ دقیقه
فصل اول
۱۵ دقیقه
فصل دوم
۱۱ دقیقه
فصل سوم
۱۱ دقیقه
فصل چهارم
 ۵۳ دقیقه، ۴۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی دنیای واقعی وارن بافت

برای دانلود کتاب صوتی دنیای واقعی وارن بافت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دنیای واقعی وارن بافت
بهار رزاقی
۱۳۹۷/۵/۲۶
اصلا صدای کوینده مناسب نبود
میثم جعفری
۱۳۹۷/۵/۲۰
صدای گوینده مناسب نبود ترجیح میدم صدای گوینده دارن هاردی را بشنوم.
ممنون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)