دانلود کتاب دوست ناباب


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دوست ناباب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دوست ناباب

کتاب دوست ناباب اثر لیلا معظمی ماجرای مظفر که تازه به مدرسه جدیدش آمده را روایت می کند. او در مدرسه با شخصی به اسم کریم ناباب دوست می‌شو، اما این دوستی عاقبت خوبی برایش رقم نمی‌زند. این کتاب تاثیر انتخاب دوست در زندگی را به کودکان نشان می‌دهد.

دوست ناباب یکی از داستان‌های جذاب و آموزنده‌ی مجموعه «شکرستان و یک داستان» است که با روایتی ساده و روان و تصاویری رنگی و جالب برای کودکان ارائه شده.

ماجراهای شکرستان در شهری قدیمی و خیالی با بیش از ۱۰۰ شخصیت روی می‌دهد. این قصه‌ها بر اساس داستان‌ها، ضرب‌المثل‌ها و قصه‌های قدیمی و عامیانهٔ ایرانی-شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشتهٔ تحریر در آمده‌اند. در این شهر باستانی، هیچ‌کس در جایگاه خود نیست. تلاش شده تا با تغییر شکل تصویری و دراماتیک، شیوه‌ای اتخاذ شود که کوچک و بزرگ پس از خندیدن به طنز داستان‌ها، عمیقاً به فکر فرو روند و آینهٔ رفتارهای اجتماعی و فرهنگی خود را بازنگری کنند.

در بخشی از کتاب دوست ناباب می‌خوانیم:

کریم مثبت خیلی خیلی مثبت بود. از همان اول فرصت نداد مظفر خودش را معرفی کند. شروع کرد به توضیح دادن کارهای فوق برنامه‌ای که در نظر داشت برای مدرسه انجام دهد: درست کردن روزنامه دیواری، آوردن گچ از دفتر، پاک کردن تخته سیاه و... مظفر حالش بد شد. پیش خودش فکر کرد عجب بغل دستی ضدحالی! چه طور می‌تواند یک سال کنار او بنشیند و از این جور کارها بکند؟!

به خاطر همین از معلم اجازه گرفت و جایش را عوض کرد. رفت نشست کتار کریم ناباب. کریم ناباب، هیچ کار فوق برنامه‌ای نداشت و به جایش کلی کار زیر برنامه ای، یا زیر زیرکی داشت. همه آن کارها را به مظفر هم یاد داد و با هم دوستان خوب و صمیمی شدند.

 ۳۰ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-03-0097-5 

چاپ ۱۳۹۴: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دوست ناباب

برای دانلود کتاب دوست ناباب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دوست ناباب