دانلود کتاب دو دقیقه پس از هبوط (سانراه)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دو دقیقه پس از هبوط (سانراه) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دو دقیقه پس از هبوط (سانراه)

این کتاب مجموعه ای است از داستان های کوتاه فارسی که زبانی دلنشین داستان های اسرارآمیزی را بیان می کند.

به جای پیش‌گفتار:

از کودکی زندگی اسرارآمیزی داشته‌ام. یادم می‌آید در کودکی، همبازی‌هایی داشتم که تنها من آن‌ها را می‌دیدم و برای بقیه قابل رویت نبودند. با آنان بازی می‌کردم. آنان مرا هر از گاهی به آسمان می‌بردند و خیلی شب‌ها دنبالم می‌آمدند و مرا به جاهای عجیبی می‌بردند. از کودکی با رموز و اسرار مرگ و زندگی، آفرینش، ستاره شناسی، روح شناسی، ماوراء الطبیعه و... آشنا شدم. استادانم همان همبازی‌های من بودند.

از متن کتاب:

حزن و اندوهی عمیق، او را در بر گرفت. به گونه‌یی که وادارش کرد از چکاد آن دژ مرتفع و سر به فلک کشیده، به دره‌های ژرف گذشته و ارتفاعات سر به آسمان سوده‌ی آینده نظری بیفکند. نوری را می‌جست و آرزو و امیدی را می‌طلبید تا تیرگی حالتی که روح اش را فرا گرفته بود، بزداید. روحی که در گرداب شب تاریک این فرسودگی در هم و مخلوط فرو رفته بود و دست و پا می‌زد. هنگامی که طرف راست را نگاه کرد و روشنایی و امیدی جست، ناگهان آن سمت و جهت، از فاصله‌ی دور، به سان گورستان پدر و نیاکان اش و نوع انسان، ظاهر و نمایان شد. از این رو، به جای تسلی و آرامش خاطر و نور امید، وحشت و هراس او را در بر گرفت. این بار به طرف چپ، یعنی آینده نظر انداخت. راه علاجی را می‌جست

فهرست مطالب

به جای پیش گفتار
سان راه
نگهبان گورستان
لذت
عروج
نوزاد فردا
دو دقیقه پس از هبوط
بعد سوم
سوفیا

 ۷۱ صفحه، ۴۳۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8379-68-6 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دو دقیقه پس از هبوط (سانراه)

برای دانلود کتاب دو دقیقه پس از هبوط (سانراه) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دو دقیقه پس از هبوط (سانراه)
احمد عباسی
۱۳۹۶/۱۲/۱
برنامه خوبی فقط ای کاش راهی هم بود در این برنامه که میشد از انتشاراتی کتاب رو پستی خرید
عبدالکریم سلطانی
۱۳۹۵/۶/۳
خیلی عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)