دانلود کتاب دو قطعه عکس 4×6

  • از: ابراهیم رها
  • ناشر: انتشارات روزنه
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب دو قطعه عکس 4×6 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دو قطعه عکس 4×6 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دو قطعه عکس 4×6

کتاب دو قطعه عکس 4×6، اثری است در قالب طنز سیاسی که ابراهیم رها با استفاده از دو داستان بینوایان ویکتورهوگو و شهر قصه‌ی بیژن مفید، به زبان طنز، مسائل سیاسی کشور را بازگو می‌کند.

ابراهیم رها دربارۀ این کتاب می‌گوید:

این کتاب راجع به هنر عکاسی نیست! این کتاب اصلا به عکاسی کاری ندارد. به اسمش توجه نکنید، این‌همه اسم بی‌ربط توی دنیا هست آن‌وقت شما گیر داده‌اید به اسم این کتاب؟ دو قطعه عکس 6 در 4 در واقع دو کتاب در یک کتاب است. یعنی شما پول دو کتاب را می‌دهید یک کتاب می‌خرید! جلد دوم بینوایان مرحوم ویکتورهوگو و بخش دوم شهر قصه مرحوم بیژن مفید یک‌ضرب وارد دوره هشت‌ساله اصلاحات شده و شده دو قطعه عکس 6 در 4! این برای اولین بار نیست که دو کتاب، در یک کتاب چاپ می‌شود اما برای اولین بار که ژان والژان درباره سعید امامی صحبت می‌کند، باور کنید!»

در بخشی از کتاب دو قطعه عکس 4×6 می‌خوانیم:

ژان‌والژان خیلى متین و موقر به طرف گارى قدم برداشت. کنار گارى ایستاد. مرد گاریچى داشت آن زیر احساس خرسندى مى‌کرد. او جک انسانى را دیده بود. رو کرد به سمت ژان‌والژان و گفت: «داداش توى بینوایان جلد اول تو اون گاریچى دیگه‌رو نجات دادى دمت گرم ما رو هم خلاص کن بدجورى این زیر گیر کردیم» ژان به او لبخند زد. عابرین و گذرندگان دورش حلقه زدند ولى معلوم نبود او چرا شانه‌اش را زیر چرخ گارى نمى‌گذاشت تا گارى را بلند کند. به جایش ژان شروع به صحبت کرد.

ژان‌والژان: من به تمام شما مردم غیور و همیشه در صحنه فرانسه سلام مى‌کنم. شما که مهد دموکراسى هستید. شما که به کرامت انسانى ارج مى‌گذارید و آن را درک مى‌کنید. شما که در جام جهانى 98 و یورو 2000 قهرمان اروپا شدید. شما که ناپلئون و میشل پلاتینى داشته‌اید. شما مردم خوب و عزیز باید بدانید این درست است که من ژان‌والژان هستم اما الآن دیگر دوره زمانه عوض شده.

 ۱۳۲ صفحه، ۲۴۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-334-255-7 

چاپ ۱۳۸۵: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دو قطعه عکس 4×6

برای دانلود کتاب دو قطعه عکس 4×6 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دو قطعه عکس 4×6