دانلود کتاب دیباچه ای بر روش تحقیق در منطق کلمات

  • از: مهرداد اوستا
  • ناشر: انتشارات سوره مهر
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب دیباچه ای بر روش تحقیق در منطق کلمات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دیباچه ای بر روش تحقیق در منطق کلمات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دیباچه ای بر روش تحقیق در منطق کلمات

اوستا با تصنیف مجموعه‌ی «روش تحقیق» بر آن است که بار مصطلحات را از دوش تحقیق بردارد و بیرون از پرده‌های جادویی و فریبای «الفاظ» حرمت «معانی» را عزیز دارد. او همواره از دو گروه می‌نالد؛ ادیبانی که دربند قوانین و دستور زبان (تلفظ کلمات) اند نه در اندیشه‌ی معانی و داعیه‌داران معانی که ترکیب موسیقی کلمات و تألیف هندسی الفاظ را به هیچ می‌گیرند، لیکن نه همین راهی از عالم صورت به معنی دارند، که یکسر از هر چه ادراک بیگانه‌اند و ناآشنا.

نخستین کالبدِ مجموعه‌ی «روش تحقیق»، که استاد اوستا نَفَس قلم و روح رقم را در آن دمانیده، همین «روش تحقیق در منطق کلمات» است، که دریغا ناتمام! و آنچه می‌خوانید دیباچه‌ای است بر آن. و این دیباچه، بیشتر، واگوی تألماتِ اوستا است از ناسازگاری زمان و کسان و البته جلوه‌هایی از تأملات وی از پرده‌های این تألمات می‌تابد.

چنان که ذکر شد، اثر حاضر، و در واقع دیباچه‌ی آن، از جنس تحقیق نیست و قلم شیوای اوستا، بیشتر، قصه‌ی غصه‌ی او را روایت نموده و به همین دلیل نثر روایت کرشمه‌باز است و غمزه‌طراز. اوستا خود بر آن بوده است این ره‌آورد را به شیواترین بیان و نگارین‌تر عبارت در چشم مردم صاحب‌نظر بیاراید.

فهرست مطالب

پیش گفتار
روش تحقیق در منطق کلمات
دیباچه‌ی سخن
سُبحانکَ لاعِلْمَ لَنا اِلا ما عَلَمْتَنا (بقره/ 32)
سرودی در ستایش یک بیگانه

 ۸۰ صفحه، ۶۵۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-175-477-7 

چاپ ۱۳۹۲: ۴۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دیباچه ای بر روش تحقیق در منطق کلمات

برای دانلود کتاب دیباچه ای بر روش تحقیق در منطق کلمات و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دیباچه ای بر روش تحقیق در منطق کلمات
اهورا دوستی
۱۳۹۵/۱/۴
چرارایگان نیست ....تبلیغ دین که پولی نمیشه
هما بهار
۱۳۹۷/۵/۲۱
تبلیغ دین؟؟؟؟!!!!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)