دانلود کتاب دیگر وقتی نیست

  • از: فرشید عبداله پور
  • ۱۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب دیگر وقتی نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دیگر وقتی نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دیگر وقتی نیست

داستان "دیگر وقتی نیست" ماجرای زندگی ایمان جوانی 30 ساله را روایت میکند که با مشکلاتی در زندگیش دست و پنجه نرم میکند. او در مسیر زندگیش دچار انحرافاتی شده و همین مورد باعث میشود تا او غرق گناه و لذت های دنیوی شود. در جایی از مسیر زندگیش او به مشکلی عظیم بر میخورد. دیگر وقتی برای جبران و بازگشت از اشتباهاتش در زندگی این دنیا برایش وجود ندارد. او به انتهای خط رسیده است. واکنش های او به این موضوع و اتفاقاتی که برای او خواهند افتاد, محوریت و محتوای کتاب پیش رو خواهد بود. داستان "دیگر وقتی نیست" به ما خواهد فهماند, اگر کسی خودش را به خواب زده باشد, بیدار کردنش کار راحتی نخواهد بود و چه بسا ناممکن باشد. کتاب از سه فصل تشکیل شده است. گروه سنی در نظر گرفته شده با توجه به اتفاقات و نوع ادبیات به کار برده شده به طور مستقیم در برخی قسمت ها, +17 می باشد. موضوع داستان ترکیبی از مسائل اجتماعی و اتفاقاتی هیجان انگیز و تکان دهنده است. این داستان دومین قسمت از سه گانه کتب بنده می باشد. "دیگر وقتی نیست" داستانی کاملا مستقل دارد و ارتباط داستانی با کتاب "یک شروع ساده" نخواهد داشت. هر کدام از سه داستان این مجموعه سه گانه کاملا مستقل خواهند بود!

 ۷۴ صفحه، ۲۱۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دیگر وقتی نیست

برای دانلود کتاب دیگر وقتی نیست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دیگر وقتی نیست
GENERAL viper
۱۳۹۴/۳/۱۴
گند بود ولی ستاره میدم ناراحت نشید خخخ
منیژه سندانى
۱۳۹۵/۸/۷
عالیه
سیروس کشاورز
۱۳۹۴/۱۱/۱۳
گند بود
elin elin
۱۳۹۵/۴/۴
ببخشید دقیقا یعنی چطور بود!!!!!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)