دانلود کتاب رازهایی برای زنان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رازهایی برای زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رازهایی برای زنان

کتاب رازهایی برای زنان نوشته جی. دونالد والترز، می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. هر صفحه را که باز می‌کنید قدرت پنهان درون‌تان را آزاد خواهد کرد. در این کتاب برای هر روز از ماه یک راز وجود دارد. رازهایی که با دیگران در میان خواهید گذاشت.

برای هر روز از ماه، گفتاری کوتاه پیشنهاد شده است. روز را در ساعت مناسبی آغاز کنید. گفتار را چند بار تکرار کنید. دفعۀ اول، با صدای بلند، بعد آرام‌تر، بعد به صورت یک زمزمه و سپس در فکرتان تکرار کنید. جی. دونالد والترز (J. Donald Walters) در این مطلب بیان می‌کند که: بگذارید کلمات با عمق بیشتری جذب ضمیر ناخودآگاه‌تان شوند. به تدریج مفهوم کاملی از این گفتارها به دست خواهید آورد، که اگر بخواهید آن‌ها را طی یک دوره یاد بگیرید، شاید یک سال طول بکشد.

در پایان، حقایق ارائه شده با شما یکی خواهند شد. آن صفحه از کتاب را که گفتار روزتان است، طی روز باز بگذارید. در هر فرصتی آن را مرور کنید. حتی‌المقدور آن گفتار را با شرایط واقعی زندگی‌تان تطبیق دهید. شب قبل از خواب، چند بار دیگر گفتار را تکرار کنید. هنگامی که به خواب می‌روید، کلمات را به ضمیر ناخودآگاه‌تان منتقل کنید و اثرات مثبت آن را در تمام وجودتان جذب کنید. بگذارید با ضمیر آگاه‌تان یکی شوند.

در بخشی از کتاب رازهایی برای زنان (Secrets for women) می‌خوانید:

هنگامی که وسوسه می‌شوی تا حرف‌های کنایه‌آمیز و نیش‌دار به دیگران بزنی، یادت باشد که فلفل زیادی، طعم غذا را خراب می‌کند. کلمات نسنجیده، دوستی‌های با ارزشی را تباه کرده‌اند. اما مهربانی هیچ چیز را خراب نمی‌کند. اجازه بده دیگران هر طور مایلند، پیش بروند.

 ۶۴ صفحه، ۳۰۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8630-51-0 

چاپ ۱۳۹۱: ۱۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۵۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب رازهایی برای زنان

برای دانلود کتاب رازهایی برای زنان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رازهایی برای زنان
جیم جیم
۱۳۹۷/۲/۲۳
کتاب بسیار عالی ای هست.همونطور که اول کتاب گفته شده یکسال طول میکشه ک نهادینه بشه درون آدم😌👌
درشتی حروف بسیار خوب بود و خواندنش راحت
خیلی ممنون از کتابراه❤
لطفا کتابهای تخصصی روانشناسی بگذارید ممنون💐
Elmira Bailamos
۱۳۹۷/۵/۲۳
مطالب خیییلی کلی بود، نیاز به تحلیل و موشکافی داشت
Sahar Gharibi
۱۳۹۷/۵/۷
کتاب بسیار عالی، ممنون ❤️❤️🙏
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)