دانلود کتاب رازهای تناسب اندام و سریع‌ترین رژیم‌های لاغری برای کاهش وزن

  • ناشر: ویبوکیا
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب رازهای تناسب اندام و سریع‌ترین رژیم‌های لاغری برای کاهش وزن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رازهای تناسب اندام و سریع‌ترین رژیم‌های لاغری برای کاهش وزن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رازهای تناسب اندام و سریع‌ترین رژیم‌های لاغری برای کاهش وزن

در کتاب رازهای تناسب اندام و سریع‌ترین رژیم‌های لاغری برای کاهش وزن، سعی شده مدل‌های مختلف چاقی و راه‌های مقابله با آن توضیح داده شود. در این کتاب انواع رژیم‌های به روز و مطرح جهان برای از بین بردن چاقی و اضافه وزن معرفی شده است.

با رعایت هر یک از این رژیم‌ها و پیروی از دستورات هر رژیم می‌توان با روندی منطقی و بدون آسیب، به وزن دلخواه رسید، آن را حفظ کرد و جای برگشتی برای چاقی باقی نگذاشت. رژیم و تناسب اندام دو واژه‌ای که به طور معمول هر روز خواسته یا ناخواسته با آن‌ها روبرو می‌شویم و می‌شنویم. چه بسا خیلی از ما به دلیل آنکه از رودرو شدن با واقعیت هراس داریم، از رفتن بر روی وزنه خودداری می‌کنیم. آنچه مسلم است نگاه عمومی خانواده، دوستان و آشنایان، تغییرات واضح وزنی را به ویژه در کوتاه مدت به ما یادآوری می‌کنند. با شنیدن این جمله از دیگران که "جدیداً وزنت خیلی بالا رفته، فکری برای خود بکن!" استرس کنترل وزن در ما شروع می‌شود. این جملات، جملاتی است که خیلی از افراد با افزایش وزن از شنیدن آن متنفرند، ولی کما بیش با واقعیت سازگار است. 

بر اساس مطالعات متعدد در کشورهای پیشرفته‌ای مانند آمریکا بیش از 2/3 بالغین از افزایش وزن رنج می‌برند و بیش از 1/3 از آنان به مرحله چاقی رسیده‌اند. در کشورهایی مانند ایران افراد دچار افزایش وزن حدود 50 درصد از بالغین را تشکیل می‌دهد و حدود 20 تا 25 درصد از آنان نیز چاقی را تجربه می‌نمایند. با توجه به این آمار شگفت‌آور بهتر است بدون پاک کردن صورت مساله، مشکل افزایش وزن‌مان را زودتر از دیگران تشخیص داده و برای آن چاره اندیشی کنیم. 

تعاریف متعددی برای چاقی و افزایش وزن مطرح است، ولی تعریفی که در مقیاس جهانی مقبولیت بیشتری یافته است، از درجه بندی بر اساس نسبت قد و وزن به دست آمده است که در کتاب رازهای تناسب اندام و سریع‌ترین رژیم‌های لاغری برای کاهش وزن به طور کامل توضیح داده شده است.

فهرست مطالب

مقدمه
اهمیت و شیوع چاقی
چاقی سیبی شکل و گلابی شکل
سلولیت چیست؟
توصیه های اساسی برای حذف چاقی موضعی
برای لاغر شدن چگونه معده مان را کوچک کنیم؟
یک رژیم کامل و موثر برای کاهش وزن
رژیم غذایی گیاهی جهت کاهش وزن و تناسب اندام فوری
رژیم کانادایی ۱۵ روزه
رژیم اتکینز
رژیم دکتر کرمانی
با توصیه های دکتر اوز به راحتی وزن تان را کم کنید.
رژیم لبنیات
رژیم لاغری 1000 کالری
رژیم لاغری هفتگی شماره 1
رژیم لاغری هفتگی شماره 2
رژیم غذایی گیاهخواری
رژیم آسیایی سنتی
رژیم ارنیش (Ornish Diet)
رژیم غذایی نیمه گیاهخواری (Flexitarian)
رژیم غذایی مدیترانه‌ای

 ۴۷ صفحه، ۱,۰۰۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب رازهای تناسب اندام و سریع‌ترین رژیم‌های لاغری برای کاهش وزن

برای دانلود کتاب رازهای تناسب اندام و سریع‌ترین رژیم‌های لاغری برای کاهش وزن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب رازهای تناسب اندام و سریع‌ترین رژیم‌های لاغری برای کاهش وزن
محمدمهدی بحرینی
۱۳۹۶/۱۰/۲۰
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)