دانلود کتاب رازهای رهبری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رازهای رهبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رازهای رهبری

کتاب رازهای رهبری نوشته‌ی جی دونالد والترز، مجموعه‌ای از نکات ارزشمند و گفتارهای کوتاه است که قدرت پنهان درون‌تان را آزاد خواهد کرد.

کتاب رازهای رهبری (Secrets Of Leadership) حاوی رازهایی است که با دیگران در میان خواهید گذاشت. این کتاب کوچک می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد.

برای هر روز از ماه، گفتاری کوتاه پیشنهاد شده است. روز را در ساعت مناسبی آغاز کنید. گفتار را چند بار تکرار کنید. دفعه‌ی اول، با صدای بلند، بعد آرام‌تر، بعد به صورت یک زمزمه و سپس در فکرتان تکرار کنید. با هر بار تکرار، بگذارید کلمات با عمق بیشتری جذب ضمیر ناخودآگاه‌تان شوند. به تدریج مفهوم کاملی از این گفتارها به دست خواهید آورد، که اگر بخواهید آن‌ها را طی یک دوره یاد بگیرید، شاید یک سال طول بکشد.

جی دونالد والترز (J. Donald Walters)‌ بیان می‌کند که در پایان، حقایق ارائه شده با شما یکی خواهند شد. آن صفحه از کتاب را که گفتار روزتان است، طی روز باز بگذارید. در هر فرصتی آن را مرور کنید. حتی‌المقدور آن گفتار را با شرایط واقعی زندگی‌تان تطبیق دهید. شب قبل از خواب، چند بار دیگر گفتار را تکرار کنید. هنگامی که به خواب می‌روید، کلمات را به ضمیر ناخودآگاه‌تان منتقل کنید و اثرات مثبت آن را در تمام وجودتان جذب کنید. بگذارید با ضمیر آگاه‌تان یکی شوند.

 ۶۴ صفحه، ۶۰۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8630-55-8 

چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب رازهای رهبری

برای دانلود کتاب رازهای رهبری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رازهای رهبری
نصرالله سرخابی
۱۳۹۷/۷/۷
wery good Is booK. Tab
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)