دانلود کتاب رازهای سانتی‌متری

  • از: مردعلی مرادی
  • ناشر: انتشارات روزنه
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب رازهای سانتی‌متری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رازهای سانتی‌متری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رازهای سانتی‌متری

کتاب رازهای سانتی‌متری نوشته‌ی مردعلی مرادی، شامل هفت داستان کوتاه است که به مسائل و دغدغه‌های اجتماعی و روابط آدم‌ها می‌پردازد. مرادی در این داستان‌ها با زبانی سر راست و ساده، جهان داستانی خود را می‌سازد. داستان‌ها در فرم نیز از ساختاری ساده بهره می‌برند.

رازهای سانتی‌متری حکایت خلائی عظیم است. خلائی هستی‌ شناسانه که آدم‌ها به هر حیله و دستاویزی سعی در پر کردن آن دارند. خلائی که هر چه می‌انباری‌اش خالی‌تر و عمیق‌تر می‌شود.

رازهای سانتی‌متری به عنوان مجموعه‌ی اول مردعلی مرادی نوید از نویسنده‌ای صاحب درد و آشنا به الفبای داستان‌نویسی می‌دهد و البته خواندن این مجموعه داستان خالی از عیش خواندن نخواهد بود.

در بخشی از کتاب رازهای سانتی‌متری می‌خوانیم:

زن مقتول رو به قاضی می‌گفت: «یکی از روزهای تعطیل تابستان بود. از باغ‌مان که فاصله‌ی زیادی با شهر دارد برمی‌گشتیم. توی راه بنزین ماشین تمام شد. هوا هنوز آن‌قدر تاریک نشده بود که ماشین‌ها ظرف توی دست شوهرم را نبینند. هرچه هوا تاریک‌تر می‌شد او هم جلوتر می‌رفت، ظرف توی دستش را مثل تابلو ایست بالا و پایین می‌برد. ماشینی هم کمی دورتر از ما ایستاده بود. یک‌ دفعه کاپوتش را خواباند، چراغ‌هایش را روشن کرد و راه افتاد، سرعت گرفت، به‌ طرف آن مرحوم آمد. تا بهش زد پرت شد وسط جاده. جیغ زدم، ماشین‌های زیادی از رویش گذشتند و به‌ سرعت دور شدند.»

فهرست مطالب

شناژبندی با زن‌شانسی
شش سانت رازی که توی دلم مانده
آدم‌ها از دور مثل هم‌اند
آدم‌های تعریف‌شده
ارباب جن‌ها
بانوی بدخشان در حریم کابل‌های فشار قوی
خواب دیدی خیرِ دات‌کام

 ۱۱۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-334-420-7 

چاپ ۱۳۹۵: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب رازهای سانتی‌متری

برای دانلود کتاب رازهای سانتی‌متری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب رازهای سانتی‌متری
ساجده قائدی
۱۳۹۷/۴/۲۹
عالی واحساسی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)