دانلود کتاب راز میلتون


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز میلتون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز میلتون

کتاب راز میلتون اثر رابرت فریدمن و اکهارت تله، داستانی درباره پسر بچه‌ای به نام میلتون است که از آنچه ممکن است در آینده برایش رخ دهد می‌ترسد. این اثر غلبه بر ترس‌ها را به کودکان آموزش می‌دهد و برای گروه سنی الف و ب ارائه شده است.

رابرت فریدمن (Robert Friedman) و اکهارت تله (Eckhart Tolle) در کتاب راز میلتون (Miltons secret) روایت‌گر حادثه‌ای هستند که میلتون را آزار می‌دهد، او به کمک پدربزرگ و رویایی که کمکش می‌کند، مفهوم گذشته، اکنون و آینده را درک و بر ترس خود بر این موضوع غلبه می‌کند.

در این روزگار پر از تنش و اضطراب که همه‌ی افراد هر لحظه با اتفاقات و مسائل گوناگون رو‌به‌رو هستند، بیش از هر چیز به آرامشی حقیقی نیاز دارند. اکهارت تول (یکی از شناخته شده‌ترین معلمان معنوی جهان) دست‌یابی به این سکون و آرامش را در کشف کردن لحظه حال و زیستن در «آن» می‌داند.

نیروی لحظه‌ی حال، و درک آن، می‌تواند ما را از حقیقی‌ترین لایه وجودمان آگاه سازد و چه نیکوست اگر بتوانیم فرزندان خود را از کودکی، با مفهوم شگفت‌انگیر لحظه‌ی حال آشنا کنیم تا از دغدغه‌ها و ترس‌هایی که محصول «ذهن» است، رهایی یابند.

در بخشی از کتاب راز میلتون می‌خوانیم:

پدربزرگ گفت: «گربه‌ها مثل انسان‌ها نیستند. اسناگل می‌تواند به سرعت، اتفاقات دیروز را فراموش کند و نگران فردا نباشد. او در «لحظه‌ی حال زندگی می‌کند؛ و به همین خاطر، با وجود اینکه مدت زیادی از حمله بروتس به او نمی‌گذرد، نه تنها ناراحت نیست، بلکه خیلی هم آرام و راضی است. بیش‌تر انسان‌ها در «لحظه‌ی حال زندگی نمی‌کنند، چون مدام در فکر دیروز یا فردا هستند و همین باعث می‌شود که بیش‌تر اوقات ناراحت و ناراضی باشند. میلتون کمی سکوت کرد و بعد پرسید: «لحظه‌ی حال یعنی چی پدربزرگ؟»

پدربزرگ: «میلتون!»
میلتون: «بله پدربزرگ!»
پدربزرگ: «به چیزهایی که در اطرافت وجود دارد خوب توجه کن... ببین... گوش کن!»

سپس، پدربزرگ دستانش را تا جایی که می‌توانست از هم باز کرد و گفت: «این، لحظه‌ی حال است، لحظه‌ای که تو اکنون در آن هستی، یعنی همین حالا.» میلتون با تعجب گفت: «اووو... وای!» پدربزرگ ادامه داد: «تو در هر زمان و مکانی که باشی، در اکنون و لحظه‌ی حال هستی؛ مهم این است که هوشیار و آگاه باشی.»

 ۴۵ صفحه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6472-53-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راز میلتون

برای دانلود کتاب راز میلتون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز میلتون
ندا حدیدی
۱۳۹۸/۹/۱
خیلی عالی بود برای دخترم خوندم این کتاب به زبان ساده بودن در زمان حال رو آموزش میده
ممنون از کتابراه💐
حامد مهدیان
۱۳۹۸/۸/۳
وسیله ای برای ورود به آگاهی عمیق از سنین بسیار پایین...
س س
۱۳۹۸/۷/۷
این کتاب انسان را از تاریکی به هتاب می آورد تا زندگی با اراده باشد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)