دانلود کتاب راز پول چاپ کردن ۷ ایرانی

  • ناشر: سبکتو
  • ۱۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راز پول چاپ کردن ۷ ایرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز پول چاپ کردن ۷ ایرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز پول چاپ کردن ۷ ایرانی

همه ما موفق را دوست داریم و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم. شاید الگوهای زیادی مثل استیوجابز و ایلان ماسک هم داشته باشیم. اما در کتاب راز پول چاپ کردن ۷ ایرانی، از زندگی نامه ایرانیانی سخن می‌گوییم که نام آنها آوازه‌ی دنیا شد و همه آنها به عنوان موفقترین افراد دنیا نام برده شدند. آنها مثل ما ایرانی بودند اما آنها می‌دانستند که از زندگی چه می‌خواهند و هر کجای دنیا که بودند برای رسیدن به اهدافشان شبانه روزی تلاش کردند و به جایگاه امروزشان رسیده‌اند.
در این میکروکتاب خلاصه‌ای از زندگی پرفراز و نشیب و تلاش آنها برای داشتن زندگی ایده‌آل را بررسی می‌کنیم.

این کتاب بر اساس قوانین راز نوشته شده و از شما می‌خواهد مانند همه‌ی آن ۷ نفر خودتان و خواسته‌هایتان را باور کنید و آنها را بدست آورید.

فصل آخر مخصوص شماست چون ما باور داریم که شما هم می‌توانید جزئی از این لیست باشید. خودتان را در جایگاهی که دوست دارید ببینید و تمام آنچه که قرار است برایتان اتفاق بیافتد را بنویسید و باور کنید که روزی آن را خواهید داشت

این کتاب در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با خواندن آن‌ها‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که مطالعه کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

فهرست مطالب

میکرو کتاب چیست؟
مقدمه
علم موفقیت چیست و چگونه بدست می‌آید؟
قانون راز
مرور سریع
بیژن پاکزاد
امید کردستانی
اکبر صدیق
فرزاد ناظم
انوشه انصاری
حسن خسروشاهی
علی اکبر کریمی
فصل آخر فصل شما
پایان

 ۱۲۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-04-3753-7 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راز پول چاپ کردن ۷ ایرانی

برای دانلود کتاب راز پول چاپ کردن ۷ ایرانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز پول چاپ کردن ۷ ایرانی
رضا .
۱۳۹۶/۶/۱
کتاب‌های سبکتو عالی هستند مخصوصا این کتاب فقط کاش تصاویرباکیفیت تر بودن و کتابراه فایل‌های صوتی که در خود کتاب هم گفت قرارمیداد. سپاس فراوان
امیر حسینی
۱۳۹۶/۵/۲۱
بررسی زندگی نامه افراد سرشناس ایرانی برام جذابه چون حس همزاد پنداری داره هنچنین کوتاه بودن هم کمک می‌کنه از مترو کرج تا محل کار یک میکروکتاب رو بخوانم
عارف اسدی
۱۳۹۶/۱۲/۳
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)