دانلود کتاب راز یک درصدی های مولتی میلیونر

دانلود کتاب راز یک درصدی های مولتی میلیونر
بزرگنمایی
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب راز یک درصدی های مولتی میلیونر

خواننده در این کتاب با حقایق کامیابی و ثروت‌اندوزی محوری آشنا می‌شود که کاملاً با آنچه که تاکنون در این رابطه به اشکال مختلف به خوردش داده‌اند تفاوت دارد. به زبان ساده‌تر، این کتاب به واسطه برخورداری از یک پشتوانه تحقیقی قوی و همه جانبه تلاش می‌کند که با برملا و بی‌اساس کردن مزخرفات و شِر و ورهای مرتبط با کامیابی که تاکنون به خوردش داده‌اند بدین وسیله خواننده را با راز واقعی خودشکوفایی و خودبارورسازی (در تقابل و تضاد کامل با رازهای مرتبط با کامیابی رایج و جاانداخته شده) آشنا سازد.

لذا جهت تحقق این هدف دیرپایم، (جان بخشیدن به حس نوع دوستانه‌ام)، من به همراه تنی از همکاران و هم فکرانم به مدت بیش از ده سال از طریق مصاحبه حضوری، ارسال پرسشنامه و غیره برای مدیران ارشد شرکت‌ها، مدیر‌عاملان بنگاه‌های اقتصادی بزرگ و به طور کلی هر فرد موفقی که حاضر به گفت‌وگو با ما باشد، بدین وسیله درصدد رازگشایی از رازهای مرسوم و متداول برآمده‌ و این تحقیق ما شامل بیش از پنج هزار فرد خودساخته و موفق در بیش از 20 موسسه اقتصادی بزرگ در ایالات متحده می‌شود.

در کتاب "راز یک درصدی های مولتی میلیونر" جهت رازگشایی از اسرار انحصاری افراد کامیاب، با هزاران افراد ثروتمند (خودساخته) به طور مستقیم و غیرمستقیم صحبت شده است.

ادامه
فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول:چرا مزخرفات و جفنگیات مرتبط با کامیابی را باور می‌کنیم؟
فصل دوم: از مصاحبه تا اعتراف
فصل سوم:برگ برنده ذاتی و اختصاصی
فصل چهارم:چه ضرورتی دارد فرد منصفانه و مردانه بازی کند؟
فصل پنجم:پس این شرکت مال باباته
فصل ششم:لازمه‌های واقعی کامیابی
فصل هفتم:افراد نسبت به شما چه نظری دارند؟
فصل هشتم:دو صد گفته، چون نیم کردار نیست
فصل نهم:ویژه خوانندگان بی‌‌انگیزه

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

حسن سحاب
۱۳۹۶/۶/۱۲
سه فصل اول قویه. بعدش دیگه مثل بقیه کتاب ها میشه
علی جعفری
۱۳۹۵/۹/۱۳
مطالبی که در مورد روش های موفقیت در فصل اول میگه و اصول کامیابی که زیر سوال می‌بره رو در فصل های بعدی کلاً فراموش میکنه و به اصول موفقیت معمول میپردازه! یک مقدار ناهماهنگی در فصل ها مشاهده میشه ولی کتاب بدی نیست.
روشا رودگر
۱۳۹۵/۸/۲۴
برخلاف ادعای نویسنده مبنی بر یاوه بودن مثبت اندیشی و اصول کامیابی، تمامی کتاب بر اساس همین اصول اما با زبانی دیگر نوشته شده! چرب زبانی و پارانویا (همانطور که نویسنده آنرا بارها تاکید کرده) رویکرد دیگری در بیان مساله هست که مخاطبین خاص خودش رو جوب میکنه اما همه پاسخ ها در نهایت به یک دسته از اصول میرسند!
بهزاد ترابی گودرزی
۱۳۹۵/۸/۱۵
Thank you very much
سپهر ت
۱۳۹۵/۷/۱۵
زیاد رو استعداد مانور داده
دیگر کتاب‌های ،
دیگر کتاب‌های انتشارات فرهنگ و دانش
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه