دانلود کتاب صوتی رامسس دوم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رامسس دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رامسس دوم

کتاب صوتی رامسس دوم اثر استفانی فیتز جرالد (Stephanie Fitzgerald) از سری کتاب‌های شخصیت‌های تأثیرگذار به روایت زندگی قدرتمندترین و نیرومندترین فرعون در طول تاریخ مصر باستان می‌پردازد.

جوامع کهن مردان و زنان بی‌نظیری داشته‌اند که اثر خود را بر جهان گذاشته‌اند. هرچه بیشتر درباره آن‌ها می‌دانیم از دستاوردهایشان بیشتر در شگفت می‌شویم. این مردان و زنان تاریخ را ساخته‌اند و آن را تغییر داده‌اند.

رامسس دوم (Ramses II: Egyptian pharaoh, warrior, and builder) یکی از بزرگترین فراعنه مصر باستان بود. او در اوایل دهه سوم عمر به سلطنت رسید و 67 سال مصر را رهبری کرد، یکی از چند فرعونی بود که دوره حکومتی طولانی داشت.

رامسس دوم (Ramesses II) به مهارت‌های راهبردی نظامی‌اش معروف بود، او در دوران فرمانروایی خود بیش از هر فرمانروای دیگر معبد و بنای یاد بود ساخت. افتخارات و فتوحات بسیاری در زمان زمامداری رامسس صورت گرفت و نزد مردم مصر خدایی فنا ناپذیر بود.

رامسس دوم موثرترین فرعون در پاک نمودن دورهٔ امارنه (دوره فرمانروایی فرعون‌ها آخناتون، اسمنخ‌کارع، توت‌عنخ‌آمون، و آیی) از تاریخ مصر است. دستاوردها و سلطنت طولانی او، عنوان رامسس کبیر را برایش به ارمغان آورد.

این فرعون قدرتمند و کهنسال نهایتا در سن ۹۶ سالگی از دنیا رفت، امروزه مومیایی رامسس دوم در موزه قاهره مصر نگهداری می‌شود. کتاب صوتی حاضر با مروری بر زندگی رامسس دوم از تولد تا مرگ، بخش مهمی از تاریخ مصر را مرور می‌کند.

فهرست مطالب

۷ دقیقه
فصل اول: سالگرد طلایی
۱۴ دقیقه
فصل دوم: تولد یک امپراطور
۷ دقیقه
فصل سوم: پسری که قرار بود شاه باشد
۱۴ دقیقه
فصل چهارم: سلطانی جدید برای سلطنت جدید
۹ دقیقه
فصل پنجم: فرمانروای بلامنازع مصر
۱۳ دقیقه
فصل ششم: شاه جنگاور
۱۳ دقیقه
فصل هفتم: رامسس معمار
۸ دقیقه
فصل هشتم: رامسس و خروج یهود
۱۵ دقیقه
فصل نهم: مرگ فرعون
 ۱ ساعت و ۴۰ دقیقه، ۹۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی رامسس دوم

برای دانلود کتاب صوتی رامسس دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رامسس دوم
شمیم میم
۱۳۹۷/۲/۵
عالی
شمیم میم
۱۳۹۶/۱۲/۵
عالیییی
فرهنگ ظریف بشارتی
۱۳۹۶/۱۱/۱۴
بسیار زیبا بود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)