دانلود کتاب راهنمای مهاجرت به شبکه های 40 و 100 گیگابایت

  • ناشر: ماهنامه شبکه
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راهنمای مهاجرت به شبکه های 40 و 100 گیگابایت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای مهاجرت به شبکه های 40 و 100 گیگابایت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای مهاجرت به شبکه های 40 و 100 گیگابایت

پرونده ویژه «راهنمای مهاجرت به شبکه‌های ۴۰ و ۱۰۰ گیگابیت» در شماره آذرماه ۱۳۹۵ ماهنامه شبکه منتشر شده و دربردارنده مجموعه مطالبی برای استفاده از نسل جدید شبکه‌های پرسرعت کابلی است.

عمر شبکه‌های ده گیگابیتی به سر آمده است و بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ نیاز دارند به سوی استفاده از شبکه‌های با سرعت بالاتر مانند شبکه‌های با استاندارد ۴۰ و ۱۰۰ گیگابیت بروند. اما در این میان، سردرگم هستند که از کدام استانداردها، درگاه‌های ارتباطی، کانکتورها و کابل‌ها یا روترها و سوییچ‌ها استفاده کنند و چگونه باید تجهیزات یک شبکه ده گیگابیتی را به یک شبکه با سرعت بالاتر مبدل سازند. این پرونده ویژه سعی دارد به این موارد بپردازد و راهنمای مختصر و مفید برای علاقه‌مندان به این موضوع ارایه کند.

فهرست مطالب

جاده پهن‌تر می‌شود؛ با سرعت بیشتر برانید!
آیا در مرکز داده خود به سرعت ۴۰ گیگابیت بر ثانیه یا بیشتر نیاز دارید؟
راهنماى کوچ به شبکه‌های ۴۰ و ۱۰۰ گیگابیت
اترنت در خط سرعت
 آیا جایگاه فناورى ۱۰۰ گیگابیت در صنعت رونق می یابد؟
شبکه‌های ترابیتى؛ آینده نزدیک!

 ۲۷ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راهنمای مهاجرت به شبکه های 40 و 100 گیگابایت

برای دانلود کتاب راهنمای مهاجرت به شبکه های 40 و 100 گیگابایت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای مهاجرت به شبکه های 40 و 100 گیگابایت