دانلود کتاب راهنمای کاربردی عملیاتی مالیات بر ارزش افزوده و تکالیف قانونی مؤدیان


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای کاربردی عملیاتی مالیات بر ارزش افزوده و تکالیف قانونی مؤدیان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای کاربردی عملیاتی مالیات بر ارزش افزوده و تکالیف قانونی مؤدیان

اطلاع رسانی، معرفی و همچنین پاسخ‌گویی به سوالات و ابهامات در ارتباط با مالیات بر ارزش افزوده از جمله مهمترین وظایف معاونت مالیات بر ارزش افزوده محسوب می‌گردد. در این خصوص داشتن ارتباط شفاف، دقیق، آسان و سریع با ذینفعان این نظام مالیاتی ‌باید به نحوی صورت پذیرد که آنان بتوانند به راحتی به قانون، آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و رویه‌های اجرایی این نظام مالیاتی دسترسی داشته باشند تا در راستای صیانت از حقوق و منافع خود و جلوگیری از اتلاف وقت در مورد اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده، اطلاعات لازم را کسب نمایند.

با توجه به نوین بودن نظام مالیات بر ارزش افزوده در ایران و جهت آگاهی بیشتر فعالان اقتصادی با تکالیف، وظایف و رویه‌های قانونی این نظام مالیاتی و افزایش سطح اطلاع از حقوق قانونی فعالان اقتصادی در مقابل قانون مذکور به منظور بهبود وضعیت تمکین هر چه بیشتر مؤدیان محترم مالیات بر ارزش افزوده، تهیه راهنماهای آموزشی به عنوان بخشی از وظایف معاونت مربوطه در سازمان امور مالیاتی کشور ضرورت می یابد.

مجموعه حاضر که توسط همکاران معاونت مالیات بر ارزش افزوده، تألیف و گردآوری گردیده، مجموعه‌ای از عمومی ترین مباحث مورد نیاز مؤدیان این نظام مالیاتی و بیان اهم تکالیف، وظایف و همچنین معرفی رویه‌های اجرایی سازمان امور مالیاتی کشور در راستای انجام تکالیف قانونی محوله است. بی تردید مطالب مندرج در کتاب حاضر می تواند به عنوان راهنمای مناسبی برای پاسخ‌گویی به بخش مهمی از نیازها و ابهامات فعالان اقتصادی در خصوص قانون مالیات بر ارزش افزوده و نحوه اجرای آن توسط سازمان امور مالیاتی کشور، مورد استفاده قرار گیرد.

این مجموعه، حاصل زحمات آقایان محمد قاسم پناهی (معاون مالیات بر ارزش افزوده)، فرهاد طهماسبی بلداجی(مدیر دفتر امور آموزش و مطالعات توسعه‌ای مالیات بر ارزش افزوده) و سرکار خانم مرجان نکوآمال کرمانی (رئیس گروه مطالعات توسعه‌ای مالیات بر ارزش افزوده) با پیشینه تجربیات تخصصی چند ساله در زمینه مطالعه، بررسی و پیگیری تصویب قانون مالیات بر ارزش افزوده در سازمان امور مالیاتی کشور میباشد.

 ۵۴۰ صفحه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-90828-4-5 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب راهنمای کاربردی عملیاتی مالیات بر ارزش افزوده و تکالیف قانونی مؤدیان

برای دانلود کتاب راهنمای کاربردی عملیاتی مالیات بر ارزش افزوده و تکالیف قانونی مؤدیان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای کاربردی عملیاتی مالیات بر ارزش افزوده و تکالیف قانونی مؤدیان

نظرات کتاب راهنمای کاربردی عملیاتی مالیات بر ارزش افزوده و تکالیف قانونی مؤدیان

محمود شریفی
۱۳۹۸/۹/۵
سلام از تمام افرادی که این مجموعه‌ها را گرد آوری و طراحی کردند تشکر میکنم، فقط اگه روی فهرست لینک باشه که روی فهرست بزنیم و به صفحه مورد نظر بریم خیلی خوب میشه، باز هم ممنون
پدرام بهرادکیان
۱۳۹۹/۴/۲۱
کتاب برای سال ۱۳۹۰ هست، و نرخ مالیات و عوارض تغییر کرده و قوانین بسیاری اضافات و تغییرات جدید دارند. و این کتاب به دلیل قدبمی بودن، کاربردی نیست
محمدجواد داشی
۱۳۹۴/۳/۲۴
باسلام
لطفا اگر ممکنه کتابهای آموزش نرم افزارهای مالی پرکاربرد را هم بگذارید.
باتشکر
مشاهد همه نظرات (۱۴)