دانلود کتاب راهنمای کاربردی عملیاتی مالیات بر ارزش افزوده و تکالیف قانونی مؤدیان

راهنمای کاربردی عملیاتی مالیات بر ارزش افزوده و تکالیف قانونی مؤدیان
بزرگنمایی
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب راهنمای کاربردی عملیاتی مالیات بر ارزش افزوده و تکالیف قانونی مؤدیان

اطلاع رسانی، معرفی و همچنین پاسخ‌گویی به سوالات و ابهامات در ارتباط با مالیات بر ارزش افزوده از جمله مهمترین وظایف معاونت مالیات بر ارزش افزوده محسوب می‌گردد. در این خصوص داشتن ارتباط شفاف، دقیق، آسان و سریع با ذینفعان این نظام مالیاتی ‌باید به نحوی صورت پذیرد که آنان بتوانند به راحتی به قانون، آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و رویه‌های اجرایی این نظام مالیاتی دسترسی داشته باشند تا در راستای صیانت از حقوق و منافع خود و جلوگیری از اتلاف وقت در مورد اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده، اطلاعات لازم را کسب نمایند.

با توجه به نوین بودن نظام مالیات بر ارزش افزوده در ایران و جهت آگاهی بیشتر فعالان اقتصادی با تکالیف، وظایف و رویه‌های قانونی این نظام مالیاتی و افزایش سطح اطلاع از حقوق قانونی فعالان اقتصادی در مقابل قانون مذکور به منظور بهبود وضعیت تمکین هر چه بیشتر مؤدیان محترم مالیات بر ارزش افزوده، تهیه راهنماهای آموزشی به عنوان بخشی از وظایف معاونت مربوطه در سازمان امور مالیاتی کشور ضرورت می یابد.

مجموعه حاضر که توسط همکاران معاونت مالیات بر ارزش افزوده، تألیف و گردآوری گردیده، مجموعه‌ای از عمومی ترین مباحث مورد نیاز مؤدیان این نظام مالیاتی و بیان اهم تکالیف، وظایف و همچنین معرفی رویه‌های اجرایی سازمان امور مالیاتی کشور در راستای انجام تکالیف قانونی محوله است. بی تردید مطالب مندرج در کتاب حاضر می تواند به عنوان راهنمای مناسبی برای پاسخ‌گویی به بخش مهمی از نیازها و ابهامات فعالان اقتصادی در خصوص قانون مالیات بر ارزش افزوده و نحوه اجرای آن توسط سازمان امور مالیاتی کشور، مورد استفاده قرار گیرد.

این مجموعه، حاصل زحمات آقایان محمد قاسم پناهی (معاون مالیات بر ارزش افزوده)، فرهاد طهماسبی بلداجی(مدیر دفتر امور آموزش و مطالعات توسعه‌ای مالیات بر ارزش افزوده) و سرکار خانم مرجان نکوآمال کرمانی (رئیس گروه مطالعات توسعه‌ای مالیات بر ارزش افزوده) با پیشینه تجربیات تخصصی چند ساله در زمینه مطالعه، بررسی و پیگیری تصویب قانون مالیات بر ارزش افزوده در سازمان امور مالیاتی کشور میباشد.

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

فاطمه پارسا
۳ ساعت قبل
خیلییییی خوووووووب دستتون دردنکنه 🙏🙏🙏🙏
zahra zare
۱۳۹۵/۱۱/۲۷
ممنون عالی بود
زهره رضایی
۱۳۹۵/۳/۲۴
واقعا کتاب خوبیه،عالیه
مسلم عیسی بیگلو
۱۳۹۵/۲/۲۲
خییییلی توپه،خدا خیرتون بده
بهنام کرم نیا
۱۳۹۴/۱۲/۲۰
Ok
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه