دانلود کتاب راهکارهای علمی برای ورود به قلب همسر

  • از: لیلا خانه دان
  • ناشر: انتشارات سفیر قلم
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راهکارهای علمی برای ورود به قلب همسر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهکارهای علمی برای ورود به قلب همسر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۱۲۸ صفحه، ۸۶۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-94433-0-4 

چاپ ۱۳۹۲: ۱۲۰۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب راهکارهای علمی برای ورود به قلب همسر

در کتاب راهکارهای علمی برای ورود به قلب همسر راهکارهایی کلیدی و مؤثر برای شناخت بهتر زنان ارائه گردیده تا آقایان با مطالعۀ آن، در جهت درک دنیای درونی زنان و کامیابی در زندگی زناشویی قدم به پیش نهند.

زندگی زناشویی با محبت و دوستی و عشق به همدیگر شکل می‌گیرد و رمز موفقیت هر زن و مردی در زندگی مشترک آن است که بتوانند خواسته‌های متقابل را تأمین کرده و در رفع آنها سهیم باشند.

لیلا خانه دان در کتاب راهکارهای علمی برای ورود به قلب همسر، به نکات کلیدی و مهمی اشاره می‌کند که این نکات کلیدی و مهم برای درک و شناخت احساسات و دنیای درونی زنان و همچنین توجه به نوع برقراری ارتباط با آنهاست. نوع عملکرد رفتاری و اخلاقی مردان با همسر خود می‌تواند بهترین راه‌کار برای خلق دوستی میان آنها به حساب آید. یکی از مراحلی که برای شناخت دنیای درونی زنان باید وارد شوید یافتن تفاوت‌های ارتباطی با آن‌هاست تا بتوانید منظور واقعی زنان را از نحوه‌ی برقراری ارتباط با مرد درک کنید.

فهرست مطالب

مقدمه
راهکارهای عملی برای ورود به قلب همسر
کتابنامه

راهنمای دانلود کتاب راهکارهای علمی برای ورود به قلب همسر

برای دانلود کتاب راهکارهای علمی برای ورود به قلب همسر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب راهکارهای علمی برای ورود به قلب همسر
Amir Oftadeh
۱۳۹۶/۸/۸
باسلام. روابط همیشه باید دوطرفه باشد.. کتاب خوبی..
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۱۰/۲
کتاب کاربردی و مفیدی است. البته به خانواده‌های طرفین نیز بستگی دارد.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه