دانلود کتاب راه مهتاب


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب راه مهتاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راه مهتاب

راه رستگاری را در کتاب راه مهتاب، همراه با مهدی خدامیان آرانی، بیابید. پیروی کردن از سیره و سبک زندگی حضرت فاطمه (علیها السلام) ما را یاری می‌کند تا راه درست را بپیماییم.

الگوبردارى از زندگى حضرت فاطمه (علیها السلام) بهترین راه براى رسیدن به خانواده آرمانى است، هر چقدر تلاش کنیم که با زندگى آن حضرت آشناتر شویم به رستگارى نزدیک‌تر شده‌ایم.

از زمان‌هاى دور آرزو داشتم تا کتابى درباره سبک زندگى حضرت فاطمه (علیها السلام) بنویسم تا نسل جوان امروز بتواند راه زندگى و سعادت را بهتر بیابد.

اکنون خدا را سپاس مى‌گویم که توفیقم داد و در کتاب راه مهتاب به پنجاه گزارش از زندگى آن حضرت پرداختم، البتّه در اینجا از خطبه فدکیّه (سخنرانى آن حضرت در مسجد) سخن نگفتم زیرا در کتابى به نام «اشک مهتاب»، آن خطبه را شرح داده‌ام، همچنین در کتاب «دعاى مادرم» به شرح دعاهاى آن حضرت پرداخته‌ام.

اکنون کتاب راه مهتاب خود را به حضرت فاطمه (علیها السلام) تقدیم مى‌کنم، باشد که راه و روش او، چراغ زندگى ما باشد و ما بتوانیم راه رستگارى را به خوبى بپیماییم.

 ۱۰۱ صفحه، ۹۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب راه مهتاب

برای دانلود کتاب راه مهتاب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راه مهتاب
مایده ابراهیمی
۱۳۹۶/۱۱/۶
بسیار عالی خدا نویسنده این کتاب را رحمت کند
شیرین ترین رویای زندگی
۱۳۹۸/۱/۲۰
سلام. راستش باخواندن این کتاب یسری سوال‌های بذهنم رسید که منو گیج میکرد. یکی اینکه چطور ممکنه یک زن و دوتا بچه یک روز روزه بگیرند و گرسنگی بخورند و بازم بتوانن ادامه بدهنداونم تا سه 😳؟!!!!! واینکه و بیشتر...
ریحانه احمدی
۱۳۹۷/۱۱/۲۴
خیلی‌کتاب خوبی‌هست پیشنهاد‌میکنم خانمهایی که‌میخوان‌همسرداری خوب رو‌یاد بگیرن‌حتما‌بخونن
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)