دانلود کتاب رشیدیان ها: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک - جلد 1

  • ناشر: انتشارات مرکز بررسی اسناد تاریخی
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب رشیدیان ها: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک - جلد 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رشیدیان ها: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک - جلد 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رشیدیان ها: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک - جلد 1

تاریخ آکنده از رخدادهای مبهم و پیچیده‌ای است که در پدید آمدن آنها، اشخاص و گروه‌های سیاسی مستقیم و غیرمستقیم نقش آفرینی کرده‌اند؛ بنابراین، از آنجا که در این میان، نقش برخی از سیاسیون مهم، شفاف نبوده، نیاز به واکاوی دوباره و دقیق دارد تا بتوان به سیمای واقعی آنان پی‌برد.

در کاوش و بررسی نام‌های این عناصر به نام «رشیدیان» برمی‌خوریم که در سه دهه پایانی عمر رژیم پهلوی شبکه مهم اطلاعاتی و جاسوسی به راه انداخته بود.

کتاب «رشیدیان» در سه جلد حاصل فعالیت مرکز بررسی اسناد تاریخی که حاوی سندهای مربوط به سال های 1331 تا 1339 است و به معرفی و حضور و کارکرد خانواده اطلاعاتی ـ جاسوسی رشیدیان در دهه سی می‌پردازد.

بنابر اسناد منتشر شده در این کتاب، رشیدیان با ارایه چهره مردمی و حلال مشکلات آنان، در واقع، نفوذ خود را در میان کسبه و اصناف بیشتر می‌کرده تا در مواقع ضروری بتواند از آنان بهره سیاسی ببرد.

 ۵۵۰ صفحه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-8145-95-3 

چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب رشیدیان ها: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک - جلد 1

برای دانلود کتاب رشیدیان ها: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک - جلد 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رشیدیان ها: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک - جلد 1