دانلود کتاب رفع موانع ثروتمند شدن با ضربه تراپی (به شیوه بناساز = BTT)

  • از: کتایون بناساز
  • ناشر: انتشارات نظری
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب رفع موانع ثروتمند شدن با ضربه تراپی (به شیوه بناساز = BTT) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رفع موانع ثروتمند شدن با ضربه تراپی (به شیوه بناساز = BTT) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رفع موانع ثروتمند شدن با ضربه تراپی (به شیوه بناساز = BTT)

کتایون بناساز در کتاب رفع موانع ثروتمند شدن با ضربه تراپی (به شیوه بناساز = BTT)، قواعد دستیابی به موفقیت فردی،  موفقیت مالی و ثروتمند شدن را از طریق علم ضربه تراپی آموزش داده است.  

موفقیت مالی بیشتر از هر چیزی به وضعیت ذهنی ما بستگی دارد. به اعتقاد بسیاری از صاحب‌نظران، فرآیند ثروتمند شدن ابتدا باید از درون و ذهن آغاز شود؛ سپس می‌تواند در بیرون تجلی یابد. ضربه تراپی می‌تواند سریع‌تر و کارآمدتر از سایر روش‌های خودیاری، به ما در رسیدن به این وضعیت ذهنی و غلبه بر موانع درونی موفقیت مالی کمک کند. در این کتاب به برخی از راه‌های ضربه تراپی برای آن دسته از موانع درونی که سد راه موفقیت مالی ما هستند پرداخته شده است. 

یکی از موانع بزرگ افزایش درآمد باورهایی هستند که میزان پول و درآمد ما را محدود می‌کنند. بنابراین قبل از هرگونه اقدامی برای آغاز و یا گسترش شغل، ابتدا باید باورهای اساسی خود را درباره‌ی پول شناسایی کنیم و اگر محدود کننده هستند آن‌ها را با ضربه‌ تراپی تغییر دهیم. 

در بخشی از کتاب رفع موانع ثروتمند شدن با ضربه تراپی می‌خوانیم:

"منابع مالی جهان محدود است." این بدین معناست که پول به اندازه‌ی کافی برای همه وجود ندارد. از طرفی این باورها و افکار دایمی ما هستند که احساسات غالب ما را در طول روز و در نتیجه ارتعاشاتی را که از خود ساطع می‌کنیم به وجود می‌آورند و طبق قانون جذب هر ارتعاشی که از خود بیرون بفرستیم وقایع و افرادی از همان نوع را به سوی ما جذب می‌کنند و چون ارتعاشات کمبود و فقر را ساطع کرده‌ایم همین‌ها را هم جذب خواهیم کرد مانند کمبود پول، کمبود محبت و عشق، کمبود وقت، کمبود غذا و... 

"احساس خوب نبودن" یکی دیگر از عواملی است که بر میزان پول و درآمد ما تأثیرگذار است! شاید ارتباط بین این دو کمی عجیب به‌ نظر برسد ولی واقعیت دارد. وقتی احساس می‌کنیم که آدم خوبی نیستیم یعنی در اعماق ذهنمان باور داریم: "که چون به اندازه‌ی کافی خوب نیستم پس لیاقت و استحقاق چیزهای خوب مانند پول را هم ندارم" و یا "چون آدم خوبی نیستم فقر و بی‌پولی مجازات من از طرف خداست"، "هرکس نان قلبش را می‌خورد من هم که آدم بد‌ی هستم."

خوشبختانه امروزه اطلاعات زیادی برای پیشرفت مالی و افزایش درآمد و ثروت، از طریق کتاب‌ها، سی‌دی، سخنرانی‌ها و... وجود دارند که همگی می‌توانند بسیار مفید باشند ولی نه تا موقعی که موانع درونی‌مان را کنار نزده باشیم. زیرا اگر درونمان مملو از باورهای محدود کننده درباره‌ی پول باشد هر چقدر هم که در آن اطلاعات بریزیم هرگز منجر به "اقدام" و عمل کردن نمی‌شوند.

فهرست مطالب

تست موانع مالی
درس 1: تأثیر وضعیت ذهنی بر رفاه
درس 2: باورهای محدود کننده
درس 3: شناسایی باورهای محدود کننده
درس 4: انواع باورهای مالی
درس 5: باورهای مالی (ادامه)
درس 6: هم‌ ارتعاشی با رفاه
درس 7: محدوده راحتی
درس 8: احساس کمبود

 ۱۰۴ صفحه، ۷۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-289-888-3 

چاپ ۱۳۹۷: ۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۷۰۰ ت
ویژه امروز: ۱۸۹۰ ت (۳۰%) - 0.69€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب رفع موانع ثروتمند شدن با ضربه تراپی (به شیوه بناساز = BTT)

برای دانلود کتاب رفع موانع ثروتمند شدن با ضربه تراپی (به شیوه بناساز = BTT) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب رفع موانع ثروتمند شدن با ضربه تراپی (به شیوه بناساز = BTT)
علیرضا آشوریان
۱۳۹۷/۱۰/۲۳
عالی بود.
میلاد احمدی
۱۳۹۷/۸/۱۷
دیدگاه انسان رو روشن میکنه
فرزانه شریفیان
۱۳۹۷/۶/۶
زیاد جالب نبود و کامل و کاربردی نبود به نظر من. میتونست کامل تر باشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)