دانلود رمان اما

دانلود رمان اما
بزرگنمایی
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی رمان اما

اِما (به انگلیسی: Emma)  نام رمانی از جین آوستن است که درباره عشقی سوء تعبیر شده، نوشته شده است. این رمان ابتدا در دسامبر ۱۸۱۵ میلادی (برابر با آذر یا دی ۱۱۹۴ شمسی خورشیدی) منتشر شد. مانند سایر رمان‌هایش، آوستن در این داستان هم به دغدغه‌ها و مسائل زندگی زنان در دوره جورجی انگلستان میپردازد.

قبل از نوشتن داستان او نوشت: «میخواهم قهرمان زنی بیاورم که هیچ کس غیر از خودم خیلی دوستش نخواهد داشت». در اولین خط داستان، شخصیت اسمی رمان را اینگونه معرفی میکند: «اما وودهاوس، شیک، باهوش و ثروتمند».

اما وودهاوس، شخصیت اصلی داستان است. دختری زیبا و باهوش که مادر خود را در کودکی از دست داده و از زمانی که خواهر بزرگتر او ازدواج کرده، خانم خانه شده است. گرچه وی کمی بالغ تر از سن خودش است اما به دلیل کمبود تجربه از زندگی واقعی و این عقیده که او همیشه درست می گوید، دست به اشتباهات بزرگی می زند. همچنین وی با خویشتن قسم خورده است که ازدواج نکند تا این که حسادت باعث می شود که دریابد در تمام مدت عاشق آقای نایتلی بوده است.

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

m. nasery
۱۳۹۶/۴/۱۷
ضمن تشکر از کتابراه و مترجم این کتاب برای زحمانشون، متاسفانه من از غلط املایی‌های کتاب و ترجمه نه چندان صحیح و اینکه گوینده دیالوگها خیلی وقتها با هم قاطی شده و مشخص نیست چه کسی داره اون دیالوگ رو می‌گه، حوصله‌ام سر رفت و بعد از ۱۳۰ صفحه مطالعه کتاب، دیگه ادامه ندادم!
نرگس کردونی
۱۳۹۶/۴/۴
بنظرم بشدت حوصله سر بره واصلا داستان جذابی نداره و توصیفات بیش از حدی از احساسات ادما میده والبته من کلا از نوع تعارفات وحرف زدنشون خیلی خسته ودلزده شدم.اصلا از کتاب خوشم نیومد ولی بهرحال کنجکاویم اجازه نداد نیمه تمام بگذارمش هرچند خیلی اذیت وخسته شدم از خوندنش.دیگه کتابی از این نویسنده نمیخونم
م . صالحی
۱۳۹۶/۳/۳۰
خوب بود ممنون از کتابراه
مریم حکاکیان
۱۳۹۶/۱/۳۱
قشنگ بود
پونه محمدی
۱۳۹۶/۱/۲۰
کتاب های جین استین بهترین است بخاطر توصیف شخصیت ها و پایان خوش و نمایان کردن بودن خداوند در زندگی
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه