دانلود رمان اما

رمان اما
بزرگنمایی
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب
معرفی کتاب

اِما (به انگلیسی: Emma)  نام رمانی از جین آوستن است که درباره عشقی سوء تعبیر شده، نوشته شده است. این رمان ابتدا در دسامبر ۱۸۱۵ میلادی (برابر با آذر یا دی ۱۱۹۴ شمسی خورشیدی) منتشر شد. مانند سایر رمان‌هایش، آوستن در این داستان هم به دغدغه‌ها و مسائل زندگی زنان در دوره جورجی انگلستان میپردازد.

قبل از نوشتن داستان او نوشت: «میخواهم قهرمان زنی بیاورم که هیچ کس غیر از خودم خیلی دوستش نخواهد داشت». در اولین خط داستان، شخصیت اسمی رمان را اینگونه معرفی میکند: «اما وودهاوس، شیک، باهوش و ثروتمند».

اما وودهاوس، شخصیت اصلی داستان است. دختری زیبا و باهوش که مادر خود را در کودکی از دست داده و از زمانی که خواهر بزرگتر او ازدواج کرده، خانم خانه شده است. گرچه وی کمی بالغ تر از سن خودش است اما به دلیل کمبود تجربه از زندگی واقعی و این عقیده که او همیشه درست می گوید، دست به اشتباهات بزرگی می زند. همچنین وی با خویشتن قسم خورده است که ازدواج نکند تا این که حسادت باعث می شود که دریابد در تمام مدت عاشق آقای نایتلی بوده است.

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

سارا آقامحمدی
۱ روز قبل
یکم زنونه س آنقدر از داستان های شوهر دادن بدم میاد
Parinaz Shahidi
۱۳۹۵/۱۱/۱۷
همه کتاب خیلی خوبه و هم این برنامه
مهسا کاظمی
۱۳۹۵/۱۱/۵
خیلی دوسش دارم حس خوبی بهم میده این داستان
فرزانه محمودی
۱۳۹۵/۱۰/۲۸
ماه پیش خوندمش.البته نسخه چاپیشو.خیلی قشنگ بود.شخصیت اما رو دوست داشتم 😊
somaye sh
۱۳۹۵/۹/۳
رمان دلپذیری بود.همیشه از کتابهای جین آستن لذت می برم.مطبوع و شیرین بود و نکات ریز جالبی در داستان هست.همیشه جلوه ای که جین آستن از عشق نشون میده و معرفی می کنه دوس داشتم.برای اوقات فراغت و شب های طولانی و سرد پاییز و زمستان، بسیار مناسبه و میشه راحت و بدون دغدغه هم برای کل خانواده خواند و لحظات دورهمی زیبایی داشت.
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه