دانلود رمان تاریخی شکوه ساسانیان

  • از: وحید علیرضایی
  • ناشر: انتشارات باد
  • ۲۸ رای
  • برای دانلود قانونی رمان تاریخی شکوه ساسانیان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان تاریخی شکوه ساسانیان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۱۷۵ صفحه، ۹۰۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6527-34-5 

چاپ ۱۳۹۳: ۷۰۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی رمان تاریخی شکوه ساسانیان

شعله‌های آتش زبانه می‌کشید و روشنی خود را رقصان به صورت بابک که روبروی آتشگاه معبد آناهیتا دو زانو نشسته بود و به آینده فکر می‌کرد، می‌بخشید. از وقتی که ریاست معبد آناهیتا را از پدرش به ارث برده بود، وضع کشور بسیار به هم خورده به نظر می‌رسید و بابک خوب می‌دانست که اشکانیان پس از پنج قرن حکومت، دیگر توانایی آن را ندارند که امپراتوری بزرگ خود را به صورت متمرکز حفظ کنند. از آن طرف هم می‌دانست اردوان پنجم به عنوان اشک بیست و نهم درگیر جنگ با رومی‌هاست و تمام توان خود را صرف سرکوب رومی‌ها کرده است. به سربازانی فکر کرد که پس از استقلال شهر استخر دور خود جمع خواهد کرد، از همان وفاداران معبد. همان‌هایی که فرزندان معنوی  و از خادمان معبد آناهیتا هستند و بیش‌تر از این‌که به شهر و سرزمین خود وفادار باشند، به حفظ ایزدان خود هم قسم‌اند.

راهنمای دانلود رمان تاریخی شکوه ساسانیان

برای دانلود رمان تاریخی شکوه ساسانیان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود رمان تاریخی شکوه ساسانیان
sh marei
۱۳۹۶/۵/۱۸
خیلی عالی بود. و یکمی ناراحت کننده. دوس داشتم کمی بیشتر راجع به وضعیت ایران، بعد از حمله اعراب توضیح داده میشد. اما خب همه میدونن چرا نمیشه بیشتر توضیح داد!!!!!!!
چیترا میم
۱۳۹۵/۱۲/۶
جالبه و کوتاه وقت آدمو خیلی نمیگیره ودر عین حال تاریخو به خوبی شرح میده.
مژده باقری
۱۳۹۵/۱۰/۳۰
بسیار عالی و زیبا و مختصر تمام دوران حکومت سلسله عظیم ساسانیان با بیانی جذاب و گیرا توصیف شده خواندن این کتاب رو به همه علاقه مندان به کتاب خوانی توصیه میکنم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه