دانلود رمان خدا به کودک کمک کند


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان خدا به کودک کمک کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان خدا به کودک کمک کند

"خدا به کودک کمک کند" ترجمه کتاب "God Help the Child" آخرین رمان تونی موریسون، نویسنده آمریکایی می باشد که برنده جایزه نوبل ادبیات سال ۱۹۹۳ شده است. این رمان زیبا بعد جدیدی به آثار تونی موریسون بخشید.

در رمان "خدا به کودک کمک کند"، با زندگی یک زن از کودکی تا بزرگسالی همراه و همسفر می شویم، از زمانی که او تنها یک کودک بازیگوش و ناتوان است تا زمانی که به بلوغ رسیده و کم کم دوران نوجوانی و جوانی را سپری کرده و زنی کامل می شود. زخم هایی که در کودکی خورده و همراه با آن ها رشد کرده و زخم هایی که در بزرگسالی می زند و می بیند …

تونی موریسون در این رمان، سوال سختی را مطرح می کند: با گناهان یک کودک چه کنیم هنگامی که آن ها توسط نیرویی که کودک در مقابلش ناتوان بوده بوجود آمده اند؟ درد و رنج دوران کودکی چگونه می­تواند زندگی دوران بزرگسالی را شکل دهد یا بد شکل سازد.

این رمان حامل خشم و اندوه به اندازه یک عمر است، که در ماهیت شخصیت هایش چکانده شده و با چنگ و دندان به آنان چسبیده است. تونی موریسون در این رمان فوق العاده حقیقت تلخی را در قالب داستانش به چالش می کشاند که می تواند ساعت ها ذهن خواننده را بی آن که به پاسخ روشنی برسد به خود مشغول سازد. گویی باید یک دادگاه جهانی شکل بگیرد و به محاکمه ی گذشتگان بپردازد.

در بخش هایی از این کتاب می خوانید:

منظورم اینه که من نباید بهش اعتماد می‌کردم. من سفره‌ی دلم رو پیشش باز کردم؛ اون هیچ‌چیزی در مورد خودش به من نگفت. من حرف می‌زدم؛ اون گوش می‌کرد. بعد هم ازم جدا شد، بدون یک کلمه. دستم انداخت. دقیقاً همون‌طوری که سوفیا هاکسلی باهام قطع رابطه کرد. هیچ‌کدوم‌مون حرفی از ازدواج نزدیم، اما من واقعاً فکر کردم مرد خودم رو پیدا کردم. «تو اون زن نیستی..» آخرین چیزی بود که انتظار شنیدنش رو داشتم.

 ۱۵۲ صفحه، ۷۹۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8211-01-3 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش 1
سویتنس
براید
بروکلین
براید
سویتنس
براید
بروکلین
براید
سوفیا
بخش 2
سوفیا
رین
بخش 3
بخش 4
سویتنس

راهنمای دانلود رمان خدا به کودک کمک کند

برای دانلود رمان خدا به کودک کمک کند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان خدا به کودک کمک کند

نظرات رمان خدا به کودک کمک کند

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.