دانلود رمان دختری در قطار

دانلود رمان دختری در قطار
بزرگنمایی
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی رمان دختری در قطار

کتاب «دختری در قطار» نوشته پائولا هاوکینز یک رمان دلهره آور بریتانیایی می باشد.
این رمان در آغاز انتشارش در صدر پرفروشترین کتاب‌های داستان نیویورک تایمز قرار گرفت و توانست با شکستن رکورد فروش «هری پاتر»، عنوان پرفروش‎ترین رمان سال ۲۰۱۵ را تصاحب کند.

متن پشت جلد کتاب:

قطار رد شد. صدایی از پشت سرم شنیدم و آنا را دیدم که از اتاق بیرون می‌آید. به‌سرعت به طرف ما دوید، وقتی کنار او رسید زانو زد و دست‌هایش را روی گلوی تام گذاشت.

تام هنوز نگاه حاکی از هراس و درد را در چهره‌اش داشت. خواستم به آنا بگویم، نه فایده‌ای ندارد، حالا دیگر نمی‌توانی به او کمک کنی، اما بعد فهمیدم که سعی نداشت جلوی خونریزی را بگیرد. می‌خواست مطمئن بشود. فنر در بطری بازکن را پیچاند و بیشتر و بیشتر در گلویش فرو برد و در تمام مدت آرام‌آرام با او صحبت می‌کرد. نمی‌توانستم بشنوم که چه می‌گفت.

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لیلا بیگی
۱۱ ساعت قبل
کتاب خوبی بود
parisa bolandi
۴ روز قبل
کتاب خوب و جذابی بود.
sara ss
۵ روز قبل
من کتابو خوندم قشنگ بود نویسنده قلم بسبار قوی داشت و توصیفات بسیار زیبایی داشت اما با فرهنک و زندکی ما خخخ فاصله داره جو کتاب برای تفریح خوندنش لذت بخشه اما زیاد اموزنده نیس
مهدی خاتمی
۹ روز قبل
خیلی وقت بود رمانی به این زیبایی نخونده بودم
sara s
۱۹ روز قبل
نویسنده در تصویر سازی بسیارخوب عمل کرده و... مترجم هم در حد کاملا قابل قبولی تونسته این مورد را انتقال بده... . با این حال موضوع کتاب از موضوعات دلخواه من نبود... هنوز به وسط کتاب نرسیده تونستم حدس بزنم که قاتل چه کسی هست... و اینکه آخرش چه خواهد شد... اوایل کتاب هم برام بسیار خسته کننده بود... . . . . . هنوز فیلمش رو ندیدم... اما فکر میکنم از اون دسته داستان هایی است که... فیلمش بهتر از کتابش باشه... . . . چون موجزتره و از یکسری حرفهای نامفهوم تکراری... توش خبری نیست... خوندنش را فقط به کسانی که... رمان خون حرفه ای هستند توصیه میکنم...
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه