دانلود رمان دروغی که تمام زندگیم بود

  • از: ساینا مقدسی
  • ۴۴۴ رای
  • برای دانلود قانونی رمان دروغی که تمام زندگیم بود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی رمان دروغی که تمام زندگیم بود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۳۷۰ صفحه، ۵۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی رمان دروغی که تمام زندگیم بود

چی میشه اگه بفهمی تمام باورهای ذهنت دروغه...چی میشه اگه بفهمی همه ی اطرافیانت دروغن...اگه ببینی کسی که تمام زندگیته یه دروغ محض باشه...یه دروغ می تونه تمام زندگیت رو خراب کنه...درست همانطور که مال من رو خراب کرد...یک دفعه با یه دروغ از عرش به فرش می رسی...با شنیدنش از بالای برج بلند رویاهات پرت می شی پایین...سقوط می کنی...وقتی میون اون دروغ ، توی گیر و دار افتادن باشی یه دفعه سبک میشی...آزادِ آزاد...بدون هیچ تعلقی...دیگه هیچی برات مهم نیست...چون دیگه چیزی توی زندگیت نمونده که راست باشه...دروغ زندگی من هم درست همین کار رو با من کرد...و اون دروغ تنها یک دروغ نبود...دروغی بود که تمام زندگی ام بود...دروغی که روح تازه دمیده شده در عروسک کوکی را پس گرفت.

از متن کتاب:

با تن خستگی روی تخت غلت می‌زنم...پاهایم را در آغوش می‌گیرم و به حالت جنینی به دیوار یک رنگ خیره می‌شوم...خیلی وقت است که بیدار شده‌ام...دیگر باید بلند شوم...با کسالت بلند می‌شوم و پلیور قهوه ای گشاد گشتاسب که روی تخت افتاده و تنها لباس گرمی است که به همراه دارم را بر تن می‌کنم...تمام پنجره‌های سالن را باز می‌کنم و به آشپزخانه می‌روم...از میان آن همه ظرف‌های کثیف و به هم ریختگی‌ها کتری را بیرون می‌کشم و شیر آب را باز می‌کنم و رویش می‌گیرم...در فکر گذشته‌ها غرق می‌شوم...از کجا شروع شد؟

پس از مدتی غرق شدن در آن خاطرات با آبی که دارد از سینک سر می‌رود به خودم می‌آیم باز هم در خاطرات غرق شده بودم و این هر لحظه‌ی زندگی‌ام شده...آب را می‌بندم کتری را روی گاز می‌گذارم...بیشتر یادش می افتم...یاد آن اوایل...با سوت کتری به خود می‌آیم...فنجانی چای می‌ریزم و تکه ای بیسکویت از یخچال در می‌آورم...میلی ندارم ولی مجبورم بخورم...بخورم تا بتوانم سر پا بایستم و از این سرگیجه‌ی مزخرف خلاص شوم...

راهنمای دانلود رمان دروغی که تمام زندگیم بود

برای دانلود رمان دروغی که تمام زندگیم بود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود رمان دروغی که تمام زندگیم بود
سمیرا کرداوغلی
۱۳۹۶/۹/۱
خوب بود
maryam roohifar
۱۳۹۶/۸/۳
مدت زمانی که سپیتا در حالت قهر بود بسیار زیاد و بی معنی بود، آشتی ناگهانیش بخاطر تیر خوردن هم یه خورده تخیلی بود ، در کل زیادی داستان طولانی شده بود
Zahra Bastami
۱۳۹۶/۷/۱۸
اگه فضا سازی درست بود میتونست داستان قشنگی باشه ولی تخیلی بود و این کار یک نویسنده حرفه ای نیست داستان یا باید کاملا تخیلی باشه یا یه فضای که قابل درک باشه رو نشون بده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۹۷)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه