دانلود رمان راز معبد آفتاب

  • از: اسماعیل زرعی
  • ۳۵۳ رای
  • برای دانلود قانونی رمان راز معبد آفتاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی رمان راز معبد آفتاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان راز معبد آفتاب

راز معبد آفتاب رمانی تاریخی تخیلی است که در آن انسانی امروزی بر اثر یک سری وقایع به معبدی پر رمز و راز داخل می شود. در آنجا عجایب بسیاری می بیند. از جمله کتابی با عنوان کتاب کهن که در آن بخشی از دوران باستان و جنگها و ماجراها و ترفندهای متعددی شرح داده شده است. علاوه بر آن خواننده ی کتاب با شاهزاده خانمی که به خواب مصنوعی رفته است آشنا خواهد شد که بعد از بیدار شدنش حوادثی جذاب اتفاق می‌افتد.

استاد اسماعیل زرعی در سال 1337 در دیار غیوران کرمانشاه دیده به جهان گشود. این استان، سرزمینی است که چهره‌های بسیاری در ادب پرورش داده است. زرعی نیز هم‌چون سلف آن خطّه، نوشتن را با نگاه عمیق در آثار داستان‌نویسی و مطالعه در زندگی و احوال انسان‌های دردمند روزگار ما وظیفه بیان احساس همدلی خود قرار داد. و هم‌چون بزرگان ادبیات کرمانشاه از جمله میرزا باقر خسروی (نخستین رمان‌نویس سبک نوین در ایران) و علی‌محمد افغانی، ابوالقاسم لاهوتی، رشید یاسمی و دیگران از قالب داستان و کم‌تر شعر برای طرح مفاهیم اجتماعی در نوشتن بهره جست.

 ۱۸۴ صفحه، ۵۰۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7063-75-3 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۱۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود رمان راز معبد آفتاب

برای دانلود رمان راز معبد آفتاب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود رمان راز معبد آفتاب
فاطمه شعبانی
۱۳۹۶/۲/۱۱
خوب نبود.حس آدمی رو دارم که فیلم هندی دیده بعدش از تلف کردن وقتش پشیمون شده.
rouzbeh m
۱۳۹۶/۷/۹
میتونست خیلی بهتر باشه آخر کتاب رو خیلی بیهوده تموم کردید ۱۷۵ صفحه گذشت یواش یواش بعد یه دفعه همه چی رو قیچی کردین
سعید یاری
۱۳۹۶/۵/۲۳
من این کتاب رو تو سه ساعت تموم کردم واقعا از ده رمان برتر زندگیم بود اما حیف شد واقعا که پاروس مرد شاید آخر داستان می‌تونست کمی علمی تخیلی تر تموم شه آخر من از پایان داستان خوشم نیومد چون شخصیت بهزاد بیشتر...
m neissi
۱۳۹۷/۸/۱۵
آخه چرا آخر کتابو تعریف میکنید من قبل دانلود به نظرات نگاه میکنم لطفا فقط به طور کلی نظر بدید آخر داستان رو لو ندید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۱۴)