دانلود رمان طوطی و الیور در آمریکا


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان طوطی و الیور در آمریکا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان طوطی و الیور در آمریکا

پیتر کری( -1943 )، نویسنده استرالیایی و برنده دو دوره جایزه بوکر است.

«طوطی و الیور در امریکا» حاصلِ دو دهه زندگی کری در ایالات متحده‌ است.

کری در این اثر به رویدادها و وقایع زندگی «الکسی دو توکویل» از مهم ترین متفکران و اندیشمندان قرن نوزدهم فرانسه و جهان پرداخته است.

کری درباره این رمان می‌گوید: «توکویل دری را گشود و من توانستم به جهان او راه پیدا کنم. من حال را در گذشته نظاره کردم: دست یافتنی و تجسم برانگیز».

کری داستان‌گویی فوق‌العاده است که ما را از همان سطرهای اول میخکوب می‌کند. زبان سلیس و بی‌پیرایه و در عین حال طنز او به غیر از نبوغ به یک عمر نوشتن بازمی‌ گردد.

الیور شخصیت اصلی رمان پیتر کری، برای مطالعه و شناخت نظام جزا به امریکا می‌رود. در این مسیر با ماجراهای بسیاری از عشق و سیاست تا زندان‌ها و مسائل اقتصادی و مالی این سرزمین مواجه می‌شود و طی این سفر است که تجربه‌اش از دموکراسی امریکایی شکل می‌گیرد.

«طوطی و الیور در امریکا»، فضای آشفته و نابسامان سال‌های هشتاد امریکا را به تصویر می‌کشد که حتی اسکناس‌های رایجش چندان قابل اعتماد نیست.

نویسندگان و منتقدان بسیاری این اثر را تحسین کرده‌اند. از جمله پل آستر، نویسنده برجسته امریکایی، درباره‌ این رمان می‌نویسد: «این رمان، فریبنده‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین اثر این خدای قصه‌گو است. نثر وی بسیار روان، قدرتمند و موسیقایی است. کتاب را بگشا و به آواز پیتر کری گوش جان بسپار!».

فهرست مطالب

پیتر کری و الکسی دو توکویل
طوطی و الیور در آمریکا

 ۵۰۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-2995-707 

چاپ ۱۳۹۳: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان طوطی و الیور در آمریکا

برای دانلود رمان طوطی و الیور در آمریکا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان طوطی و الیور در آمریکا
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)