دانلود رمان عریان در برابر باد

  • از: احمد شاکری
  • ناشر: انتشارات سوره مهر
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی رمان عریان در برابر باد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان عریان در برابر باد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۳۳۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-175-607-8 

چاپ ۱۳۹۳: ۱۱۹۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی رمان عریان در برابر باد

رمان «عریان در برابر باد»، داستان نوجوانی است که در روستای مرزی در کردستان زندگی می کند. این نوجوان از رازی درباره شهادت عده ای در دوران دفاع مقدس اطلاع یافته و اطرافیانش درگیر گره گشایی از این راز می شوند.

از متن کتاب:

آوندى بریده است... عریان... تو‌خالى.

چشم‌هایش نمى‌بیند... گوش‌هایش کر است... سوراخ‌هایى روى سینه‌اش دهان باز کرده‌اند... لمس مى‌کند... . خشکند... قطره‌اى خون... نمى‌آلایدش... فریاد... کمک... صدا... در گلو خفه مى‌شود... سعى مى‌کند... بى‌نتیجه است... .

از خواب پرید. آتش در حال خاموش شدن بود. دانه‌هاى بلوط، زغال شده بودند. نسیم سردى به داخل غار مى‌وزید؛ به دست‌هایش حرکتى داد. براى اینکه گرم شوند آن‌ها را به‌ هم مالید. دست‌هایش را به سینه زد و کَپَنَک را بیشتر به بدنش فشرد. همان‌طور که به دیوارۀ سیاه و دودگرفتۀ غار تکیه داده بود، پاهایش را جمع کرد و زانوهایش را در بغل گرفت. سر انگشتانش کمى گرم‌تر شدند. از دهانۀ غار به دامنۀ کوه نگاه کرد. بزها و گوسفندها گهگاه عطسه مى‌کردند. در سراشیبى کوه، میان سنگ‌ها را بو مى‌کشیدند یا لمیده بر پاى بلوط‌ها نشخوار مى‌کردند. آهنگ زنگوله‌ها فضاى وهم‌انگیز کوه را مى‌شکست و به او آرامش مى‌داد. نسیمى سرد با شعله‌هاى زرد آتش، بازى مى‌کرد. برگ‌هاى خشک درخت‌هاى بلوط و مازوج برخود لرزیدند...

راهنمای دانلود رمان عریان در برابر باد

برای دانلود رمان عریان در برابر باد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود رمان عریان در برابر باد
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید!
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه