دانلود رمان عشق رئیس جمهور


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی رمان عشق رئیس جمهور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۳۰۴ صفحه، ۴۹۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی رمان عشق رئیس جمهور

این رمان درباره ی وکیلی موفق به اسم بن نورتون هستش که به همراه دونا هندریکس یکی از افرادی بود که در تیم تبلیغاتی "ویتمور" رئیس جمهوری آمریکا همکاری داشت اما بعد از به هم خوردن رابطه بن و دونا به خاطر ورود ویتمور به این رابطه، بن از آمریکا می ره اما مدتی بعد از بازگشتش، دونا به قتل می رسه و بن به خاطر عشقی که به دونا داشته تصمیم می گیره قاتلش رو پیدا کنه اما …

این کتاب که نام اصلی آن »معشوقه‌ی رییس جمهور»است نخستین بار در انگلستان انتشار یافته و نویسنده‌ی آن هم انگلیسی است .پاتریک اندرسون نویسنده‌ی این کتاب از موفق‌ترین نویسندگان داستان‌های سیاسی است که یک ماجرای سیاسی را سوژه‌ی اصلی داستان خود قرار می‌دهد و برای قهرمانان داستان خود که اکثر آن‌ها واقعی هستند اسامی مستعار انتخاب می‌کند.

داستان »عشق رییس جمهور» بر اساس ماجرای عشق جان کندی رییس جمهور آمریکا و مریلین مونرو ستاره‌ی معروف سینما که در زمان ریاست جمهوری کندی خودکشی کرد تنظیم شده و خصوصیات رییس جمهوری که در این کتاب توصیف شده و بسیاری از قهرمانان داستان با خصوصیات کندی و اطرافیان او مطابقت دارد .با وجود این نویسنده زمان و مکان بعضی از حوادث را تغییر داده و حتی با اشاره به افتضاح واتر گیت در چند مورد چنین وانمود می‌کند که این داستان تخیلی و مربوط به زمان مجهولی در آینده است.

راهنمای دانلود رمان عشق رئیس جمهور

برای دانلود رمان عشق رئیس جمهور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود رمان عشق رئیس جمهور
Hamed Bafi
۱۳۹۶/۸/۸
نمیدونم چرا همکار های مترجم عزیز بنده انقدر در حلاجی سبک و سیاق کلامها مشکل دارن. کتاب خیلی میتونست زیبا تر باشه اگر ترجمه روان تر و آشنا تر با گفتار ایرانی میداشت. البته این کتاب کلا دو جنبه متضاد بیشتر...
مینا اسدی
۱۳۹۶/۷/۱۸
کتاب خوبی بود ولی چند صفحه اش نبود که ادم رو گیج می‌کرد. اگر کامل بود خوب بود.
شیما محمدی
۱۳۹۶/۶/۳
فوق العاده جالب وجذاب... هرصفحه ش یه سوپرایز بود... مهمتر اینکه موضوعش تکراری نبود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷۶)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه