دانلود رمان عشق زیبا (شب های پریشانی)

  • از: اکرم فروغی
  • ناشر: انتشارات پر
  • ۲۴ رای
  • برای دانلود قانونی رمان عشق زیبا (شب های پریشانی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان عشق زیبا (شب های پریشانی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان عشق زیبا (شب های پریشانی)

داستان، زندگی سراسر فراز و نشیب شیفته است که علی‌رغم سرنوشت سوزناک و دردناکی که داشته است سعی می‌کند غم و رنج دیگری را حس کند و در این گذر...

چکیده‌ای از متن:

دانه‌های برف به مانند مرواریدهای صدفین به روی زمین ریخته پهنه زمین را در میان بستری سفید می‌پوشانیدند چنان بی‌رحمانه بر طبیعت زیبا هجوم می‌آوردند که گویی دست به دست هم داده‌اند تا تمامی خوبی‌ها و زیبایی‌های زمین را به زیر خود کشیده نابود سازند. سامیه با چشمانی نیمه‌باز روی تخت دراز کشیده چنان به نقطه‌ای خیره مانده بود که گویی در دنیای دیگری سیر می‌کرد. لحظه‌ا‌ی پلک‌هایش روی هم افتاد. قطرات اشک محصور در گودی چشمان راه بر روی گونه‌ها گشود، از گوشه لب‌هایش شوری اشک را احساس کرد. بارش برف بر اندوهش می‌افزود.

 ۲۴۰ صفحه، ۵۱۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-90815-2-6 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۲۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان عشق زیبا (شب های پریشانی)

برای دانلود رمان عشق زیبا (شب های پریشانی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان عشق زیبا (شب های پریشانی)
آتنا جعفری
۱۳۹۶/۷/۲
کتاب خوبی بود. کاملا منطقی پیش رفته بود. سعی کرده بود بیشتر آموزنده باشه تا یه داستان عشقی توخالی. ممنون از نویسنده. ولی واقعا اسم کتاب اصلا بهش نمیخورد.
Ala alHakim
۱۳۹۶/۵/۲۵
اسم کتاب هیچ گونه ارتباطی با محتوای کتاب ندارد
نامداری ساناز
۱۳۹۵/۱/۲۴
من هم دوس داشتم هم دوس نداشتم...اصلا فرخ چی شد چرا بعد از ازدواجش ننوشت چه شد...به نظرم داستان ناقص شد.البته بد نبودش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۷)