دانلود رمان قلب های متروک

دانلود رمان قلب های متروک
بزرگنمایی
  • از:
  • (۶۷)
  • چاپ ۱۳۹۴: ۱۱۰۰۰ تومان
  • قیمت: ۳۰۰۰ تومان
  • ۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی رمان قلب های متروک

(فایل این کتاب به روز رسانی شده است.)

قلب های متروک از زبان پونه روایت می شود. دختری که پس از ازدواج مادرش با یک مرد ورشکسته و مقروض مجبور می شود به عنوان خدمتکار وارد خانه ی یک مرد ثروتمند به نام محبی شود. رویارویی پونه و دنیای کوچکش با مردی مغرور، ثروتمند و نا امید از رحمت خداوند که از دوستان محبی است ماجراهای کتاب را رقم می زند...

بخشی از متن کتاب:

تکلیفم را نمی‌دانستم. از احساس دوگانه‌ی ترس و ترحم بیزار بودم. نیرویی عجیب مرا از رفتن به آن اتاق بر حذر می‌داشت؛ با این وجود در مقابل این احساس مقاومت کردم؛ جلو رفتم؛ تنها یک قدم و بی‌حرکت ماندم. پرسید: «چرا نمیای نزدیک‌تر؟»

به خود جرئت دادم و نزدیک‌تر رفتم. هر چه بود، غم بود که در چشم‌های مرد نشسته بود، نه چیز دیگر. بی‌مقدمه پرسید: «از من می‌ترسی؟»

سکوت کردم. تا آن زمان کسی چنین سؤالی از من نپرسیده بود. دلم می‌خواست بگویم نه؛ چون آن لحظه مطمئن بودم از او نمی‌ترسم، بلکه دلم به حالش می‌سوخت. نگاه ثابتش را به چشم‌هایم دوخت. با دست‌های به هم قفل شده در چند قدمی او ایستاده بودم و تکان نمی‌خوردم. لبخند اندوهگینی روی لب‌هایش نشست: «پرنده‌های کوچیک چیز زیادی برای خودنمایی ندارن، اما هیچ‌کس نمی دونه اونا دنیا رو به راحتی می‌بینن.»

چشم به زمین دوختم، انگشت‌های ضعیفم با اینکه در هم گره ‌خورده بود می لرزید. بی آنکه قصد آزردن او را داشته باشم گفتم: «بهتر از کرگدن بودنه.»

خط اخمی بر پیشانی او نقش بست «کرگدن؟!»

بدون اینکه سر بلند کنم گفتم: «وقتی روح سنگین بشه، مثل کرگدنی می شه که تو باتلاق گیر کرده و رنج می کشه.»

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

sara tari
۵ روز قبل
در ابتدا به نظر میرسی رمانی است با داستان کلیشه ای اقا و دختری خدمتکار. اما هر چی پیش میره عمق داستان نمودار میشه. کاملا به دور از کلیشه و با عشقی ملموس و واقعی. پیشنهاد میشه.
سید حسین حسینی
۱۸ روز قبل
خیلى جالب بود. دستتان درد نکند. تنها اشتباهى که در این رمان هست اینه که دولار واحد پول آمریکاست نه انگلستان.
زهرا امیدی - ۱۵ روز قبل
با سلام و تشکر از توجه شما
مسافرا معمولا دلار با خودشان این ور اون ور می‌برن و این اشکال نیست
احمد تسلطی
۱۳۹۶/۴/۲۰
عالیا
غزاله یزدانی
۱۳۹۶/۴/۱۲
داستان زیبایی بود بادیدگاه فلسفی قابل درک برای من. کلا نگرش و فکر نویسنده را در بیان داستان دوست داستم. متفاوت بود. دخترانی مثل پونه با فقر اما عزت نفس و تسلیم ناپذیر را زیاد دیدم. اما مردانی به انسانیت فریدون کمی کمیابند. با تشکر از نویسنده
black wolf
۱۳۹۶/۱/۴
نگارشش ساده و قابل فهم بود,داستان قشنگی داشت,فقط چندجا اشتباه تایپی داشت,جاهای مختلف داشتان رو هنرمندانه به هم گره زدید,متشکرم سرکار خانم امیدی عزیز,پاینده و پیروز باشید
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه