دانلود رمان میدگارد: دره طلسم شده

دانلود رمان میدگارد: دره طلسم شده
بزرگنمایی
  • از:
  • (۶۱۷)
  • چاپ ۱۳۹۱: ۱۵۰۰۰ تومان
  • رایگان
  • ۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی رمان میدگارد: دره طلسم شده

موضوع رمان حول محور زندگی پرماجرای پسری خوش سیما و بلند قامت، اما غیره عادی می گردد که بزودی درمیابد یکی از والدین او غیره آدمیزاد بوده و این موضوع زندگی او را وارد جنگی ناخواسته با موجودات اهریمنی و ماورائی می کند.

و در این میان یک دختر از طایفه جن که به دلیلی نامعلوم دشمنی عمیقی با این پسر دارد و پیوسته در صددکشتن وی می باشد...

از متن کتاب:

خودش هم نمی‌دانست ماجرا از چه قرار است اما در دل گفت: "بسیار خب هرچی که هست فعلاً خوبه" سپس درد را بی‌خیال شد و سنگ را محکم در دست فشرد و نیروی تازه‌ای از آن در سرتاسر وجودش دوید. کش و قوسی در کمرش داد و علی رغم درد شدیدی که احساس می‌کرد از جا برخاست و اطراف را نگریست. سوده همچنان آرام و بی‌حرکت سر جای خودش قرار داشت اما محیط مَغاک حسابی بهم ریخته شده بود و تمام محیط اطراف با خون سرخی رنگ شده و عطر خوشبویی در فضا متصاعد شده بود و به خاطر باز ماندن درب مَغاک سرمای سوزناکی محیط را در بر گرفته بود، بنابراین اولین کاری که کرد این بود که به سمت درب مَغاک رفت تا تخته سنگ را در جای خودش بگذارد، اما ناگهان با صحنه عجیبی مواجه شد... در همین حین صافظ روی شانه‌اش نشست و با هیجانی توأم با ترس گفت: "قربان باید چیزی به شما بگویم...!"

ادامه
فهرست مطالب

فصل اول / آریا پری
فصل دوم / خانواده زناهره
فصل سوم / کیک خداحافظی
فصل چهارم / سوسا
فصل پنجم / میدگارد
فصل ششم / سارگِن ، دروازه جهنم
فصل هفتم / آرتوس ، مدیر واقعی سارگِن
فصل هشتم / به سوی مرگ
فصل نهم / خداحافظی
فصل دهم / دست انسان
فصل یازدهم / دره طلسم شده
فصل دوازدهم / کمک
فصل سیزدهم / گنه کار
فصل چهاردهم / بهترین هدیه کریسمس
فصل پانزدهم / ناامیدی
فصل شانزدهم / قاصد هفت وادی

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

باربد جهاندار
۲ روز قبل
وای،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،خیلی باحال بود ⑩⑩⑩⑩ggggg
مریم م موحد
۲ روز قبل
برخلاف انتظارم داستان شروع جالبی نداشت. پیرنگ قوی نداره و متاسفانه قلمش تاثیرگذار نیست. بطوری که متوجه تصنعی و تخیلی بودنش میشی و این موضوع رو که یک زمان تخیلی رو داری میخونی فراموش نمیکنی! خلاقیت دراین رمان اونطور که باید باشه نیست و حالت مقایسه ای بین یک زندگی روتین غرب زده و یک رمان تخیلی و افسانه ای بوجود میاد و لحن نویسنده در این کتاب شباهت کمی به ساختار کلی داره و طبیعتا خواننده رو به رمان کمتر پیوند میده.
پگاه محب الحسینی
۲ روز قبل
از خوندن این کتاب واقعا لذت بردم، و موضوعی بسیار جذاب داشت... با اینکه یه قسمتی هایی از کتاب هری پاتر را تداعی می کرد ولی از یه جایی به بعد داستان استقلال خودش رو پیدا کرد...فقط چند نکته بسیار کوچک... با اینکه فضاسازی ها و کشش داستان خیلی خوب بود اما دیالوگ های بین شخصیت های داستان می تونست خیلی قوی تر باشه مخصوصا دیلوگ های فلی و بقیه... به کاراکتر تینا هم میشد بیشتر پرداخت تا خیلی خاص تر و دوست داشتنی تر بشه...‌با اینکه اسم ها ایرانی بودن و ولی داستان خیلی حس و حال ایرانی نداشت و با هم هم خوانی زیادی نداشت... به نظرم اگه اسم ها هم خارجی انتخاب میشدن از جذابیت داستان کم نمی شد... ولی خلاقیت و داستان نویسی تون قابل ستایشه
Zahra Shojaie
۳ روز قبل
عالی بود
مونا دریاباری
۴ روز قبل
به نظرم خیلی رمان زیبا و جذابی بود. با اشتیاق
منتظرجلد دوم هستم
Mojtaba Ismaili - ۲ روز قبل
خیلی وقته که منتشر شده
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه