دانلود کتاب وقت هرز

دانلود کتاب وقت هرز
بزرگنمایی
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب وقت هرز

کتاب رمان وقت هرز روایتی است جسورانه و استادانه از زندگی همه ما در یک ‌میهمانی خانوادگی و قدرت بینبریج نیز در همین است: شرح و وصف بی‌نظیر کژکاری‌ها و اختلال‌های خانوادگی. بریل بینبریج در این رمان با مباحث فرهنگی در باب جنسیت و تمایلات جنسی گره نخورده، بلکه شکاکیت و ناباوری وسیع و گاه مطلقی را درباره احساسات عاشقانه نسبت به جنس مخالف و هسته خانواده با خواننده در میان می‌گذارد.

بینبریج در وقت هرز (injury time) «همه ما» را از زاویه دید دانای کل، زیر تابلوی «شام آخر» جمع می‌کند تا هم‌زمان با مسیح که از خیانت یکی از حواریونش می‌گوید، ما را وادار کند به اعتراف: «بالاخره یک روز دست همه‌شان رو می‌شود... » او در این کمدی سیاه مخاطبش را کلمه‌به‌کلمه به ضیافت «شام آخر» می‌کشاند؛ هر بار نفسش را با نبض هر کلمه و حس هر تصویر بند می‌آورد، و وادارش می‌کند که بازگردد عقب، به خوانش دوباره و دوباره «وقت هرز» رفته‌های‌مان.

رمان وقت هرز نوشته بریل بینبریج (Beryl Bainbridge) در سال ۱۹۷۷ جایزه ادبی ویتبرد (کاستا) را برای بهترین رمان سال بریتانیا از آن خود کرده و با ترجمه آزاده فانی و از سوی نشر شورآفرین منتشر شده است.

بریل بینبریج از بزرگ‌ترین نویسندگان ادبیات انگلیسی‌زبان‌ است که به سبب داستان‌های روان‌شناسانه‌اش مشهور است. از او با عنوان «جواهر ملت انگلیس» و «بانوی نویسنده» نیز یاد می‌شود.

ادامه
حسن افضلی
۱۳۹۵/۸/۱۷
۰
۰
خیلی عالیه به دوستان توصیه میکنم حتما بخونن
رامین کرمی
۱۳۹۶/۸/۱۱
۰
۰
قلم نویسنده یا احتمالا ترجمه اصلا جالب نبود.
کلا خیلی خوشم نیومد
a.r j.f
۱۳۹۶/۲/۱۸
۰
۰
فقط چون پول داده بودم خوندم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه