دانلود کتاب وقت هرز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب وقت هرز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب وقت هرز

کتاب رمان وقت هرز روایتی است جسورانه و استادانه از زندگی همه ما در یک ‌میهمانی خانوادگی و قدرت بینبریج نیز در همین است: شرح و وصف بی‌نظیر کژکاری‌ها و اختلال‌های خانوادگی. بریل بینبریج در این رمان با مباحث فرهنگی در باب جنسیت و تمایلات جنسی گره نخورده، بلکه شکاکیت و ناباوری وسیع و گاه مطلقی را درباره احساسات عاشقانه نسبت به جنس مخالف و هسته خانواده با خواننده در میان می‌گذارد.

بینبریج در وقت هرز (injury time) «همه ما» را از زاویه دید دانای کل، زیر تابلوی «شام آخر» جمع می‌کند تا هم‌زمان با مسیح که از خیانت یکی از حواریونش می‌گوید، ما را وادار کند به اعتراف: «بالاخره یک روز دست همه‌شان رو می‌شود... » او در این کمدی سیاه مخاطبش را کلمه‌به‌کلمه به ضیافت «شام آخر» می‌کشاند؛ هر بار نفسش را با نبض هر کلمه و حس هر تصویر بند می‌آورد، و وادارش می‌کند که بازگردد عقب، به خوانش دوباره و دوباره «وقت هرز» رفته‌های‌مان.

رمان وقت هرز نوشته بریل بینبریج (Beryl Bainbridge) در سال ۱۹۷۷ جایزه ادبی ویتبرد (کاستا) را برای بهترین رمان سال بریتانیا از آن خود کرده و با ترجمه آزاده فانی و از سوی نشر شورآفرین منتشر شده است.

بریل بینبریج از بزرگ‌ترین نویسندگان ادبیات انگلیسی‌زبان‌ است که به سبب داستان‌های روان‌شناسانه‌اش مشهور است. از او با عنوان «جواهر ملت انگلیس» و «بانوی نویسنده» نیز یاد می‌شود.

 ۱۷۷ صفحه، ۶۳۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6955-93-3 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب وقت هرز

برای دانلود کتاب وقت هرز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  وقت هرز
a.r j.f
۱۳۹۶/۲/۱۸
فقط چون پول داده بودم خوندم
Ali Bazdar
۱۳۹۶/۲/۱۶
very good
ziba fi
۱۳۹۵/۹/۸
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)