دانلود رمان پل


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان پل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان پل

کتاب رمان پل، قصه نیست، افسانه نیست، داستان خیالی و پرورده ذهن نویسنده نیست بلکه زندگی است. یک زندگی واقعی به تالیف معصومه سیلاخوری.

«کمال» مرد اول خاطرات است. معصومه سیلاخوری در این رمان آن قدر صمیمی و دور از دو‌رنگی‌ها قلم رانده که انسان بی‌اختیار مجذوب می‌شود. بدون پنهانکاری، بدون رودربایستی آن‌چه را به او و همسرش در وطن و دور از وطن گذشته بازگو می‌کند. او می‌پذیرد جوانی کرده و اسب سرکش جوانی او را تا لب پرتگاه‌ها برده و اگر جوانی به نام کمال طرف مقابل او نبود، اگر مردانگی‌ها و صبوری‌های کمال و آگاهی‌ها و روحیه گذشت و فداکاری و رهبری در کمال نبود، او به ورطه سقوط و بدنامی رهنمون می‌شد!

خانواده با انتخاب و خواست او مخالف هستند و او پافشاری می‌کند، مرتکب اعمالی می‌شود که لایق و شایسته یک دختر نیست و با خواندن آن موی بر تن آدمی راست می‌شود. همه با کارهای او مخالف بودند و مادر در حد یک دشمن قسم خورده با او رفتار می‌کرد و او جریحه‌دار‌ بر دیوار محکم و استواری چون کمال تکیه می‌کرد. انتخاب کمال، انتخاب شایسته به عنوان همسر آینده اوست. او همه بلایا را به جان می‌خرد، به آرزویش می‌رسد، تلاش می‌کند، شکنجه می‌شود اما کینه کسی را به دل نمی‌گیرد.

به جای دشمنی، دوستی می‌کند، محبت می‌کند عشق می‌ورزد، عشق به خانواده در او تجلی می‌یابد، مخصوصاً وقتی خود مادر می‌شود، سعی دارد برای ارضای دل خود به گونه‌ای گذشته خود را با مادرش جبران کند. اما مادر همیشه ساز خود را کوک می‌کند. کمال از جوانی چشم از سوء استفاده می‌پوشد، غرور و شرافت خود و همسر آینده‌اش را چون گوهر گران‌بهایی محفوظ نگه می‌دارد تا عشق سرافکنده نشود، تا مردی و مردانگی بر معراج استواری بوسه زند...

 ۳۳۴ صفحه، ۷۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-187-038-5 

چاپ ۱۳۹۱: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان پل

برای دانلود رمان پل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان پل