دانلود رمان چه کسی از دیوانه ها نمی ترسد؟

  • از: مهدی رضایی
  • ناشر: کانون فرهنگی چوک
  • ۳۲۳ رای
  • برای دانلود قانونی رمان چه کسی از دیوانه ها نمی ترسد؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی رمان چه کسی از دیوانه ها نمی ترسد؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۱۳۰ صفحه، ۲۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-228-070-4 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی رمان چه کسی از دیوانه ها نمی ترسد؟

همه ی آدم ها دیوانه اند. فقط نوع دیوانگی آن ها فرق می کند. شاید همین حرفم کافی است که دیگران بفهمند که خودم چقدر دیوانه ام. هر چند که دیگران همیشه می ترسند که نکند بهشان بگویند دیوانه اما من ترسی ندارم. حتا از دیوانگی خودم لذت هم می برم. اگر لازم باشد روی کاغذ می نویسم و پایش را امضا هم می کنم. خودم هم آن قدر جسور هستم که وقتی کسی را می بینم که رفتار و حرف هایش شبیه عاقل ها نیست در چشمش زل می زنم و می گویم دیوانه! من هم که فقط منتظر همین حرف ها هستم که قاطی بکنم و دخل طرفم را بیاورم. یک بار هم در مترو با یک زن ولگرد جر و بحث کردم. با موبایلش صحبت می کرد و به طرفش با صدای بلند می گفت که یک شب تا صب چقدر پول می گیرد. من هم عصبانی شدم و با هم جر و بحث کردیم.

 

راهنمای دانلود رمان چه کسی از دیوانه ها نمی ترسد؟

برای دانلود رمان چه کسی از دیوانه ها نمی ترسد؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود رمان چه کسی از دیوانه ها نمی ترسد؟
محدثه بارانی
۱۳۹۶/۷/۲۱
خوب میتونست ذهنو درگیر کنه ولی خیلی بی محتوا بود فقط حکم یه کتاب داستانو داشت همین
Elham Sedaght
۱۳۹۶/۵/۲۵
من امروز صبح شروع به خوندنش کردم و تا شب تمومش کردم. خیلی برام جالب و خوندنی بود مخصوصا خوابهای شخصیت اصلی داستان واقعا خنده دار بود. . در کل عالی بود.
Elham Sedaght
۱۳۹۶/۵/۲۵
خب تکلیف شاهی که مشخصه نویسننده نمیخواست وارد مساعل سیاسی بشه بنظرم قضیه شاهی به سیاست کشور ربط داشت و مزاحم هم احتمالا همون نسترن بود و میخواست مطمعن بشه که پایه های زندگی ارمان و نگار چقدر مستحکمه و شایدم من دیونه شدم و هیچکدام از اینا نباشه😂😂
sarina karimi
۱۳۹۶/۸/۱
کتاب جالب و سرگرم کننده با متن روان و ساده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۷۷)