دانلود رمان کاترین

دانلود رمان کاترین
بزرگنمایی
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی رمان کاترین

قهرمان اصلی این داستان دختری است به نام کاترین مورلند؛ چهارمین فرزند از ده فرزند خانواده‌ای پرجمعیت که افراد آن به مقدار فراوان از قدرت فکرى، نیروى بازو و مساعدت همدیگر برخوردارند. پدرش فردی سرشناس، نسبتاً متموّل و مرد محترمى به شمار می‌رود و مادرش، زنى سرشار از احساسات درونى، خوش‌اخلاق و برخوردار از همه‌ی صفات نیکوست. او پیش از آن که کاترین متولد شود سه پسر به دنیا آورده و پس از تولد کاترین همچنان از سلامتى کامل برخوردار بوده و مى‌زیست تا شش فرزند دیگر نیز به دنیا آوَرَد، شاهد بزرگشدن آنها باشد و از زندگى کردن در کمال سلامت بهرهمند شود. اعضای خانواده مورلند، آدمهاى بسیار سادهاى هستند و سادگى کاترین در طول سال‌های متمادى جوانى زندگى او به خوبى نمایان است. اما در طی جریاناتی که برای کاترین پیش می‌آید از او شخصیتی کاملاً متفاوت با آن‌چه او در ظاهر در زندگى اجتماعی، با شخصیت پدر و مادرش، ویژگىهاى فردى و تمایلات باطنیاش برخوردار است، در وجودش نمایان می‌سازد؛ داشتن خصوصیات یک زن قهرمان و ...

چکیده‌ای از متن:

از مشاهده کاترین مورلند هیچکس گمان نمىبرد که خصوصیات یک زن قهرمان را با خود همراه داشته باشد. موقعیت او در زندگى، شخصیت پدر و مادر، ویژگىهاى فردى و تمایلات باطنیاش، تماماً تضادى را با ظاهر او آشکار مىساختند.

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مرجان بازودار
۱۳۹۶/۵/۲۳
اوایل رمان خیلی ساده و یکنواخت بود. ولی به طور کلی جالب بود
چیترا میم
۱۳۹۶/۲/۱
جالب وتامل برانگیز.
Akbar Aghaii
۱۳۹۶/۱/۳۰
خوبه
eglantine tmdn
۱۳۹۵/۶/۱۶
من زیاد از این کتاب راضی نبودم. رمان های دیگر جین آستین دلچسب تر بود. نثر جالب و روانی نداشت. شاید مشکل از مترجم اثر بوده!
shima 30
۱۳۹۵/۳/۲۵
خوب بود.
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه