دانلود رمان کلکسیونر چشم

دانلود رمان کلکسیونر چشم
بزرگنمایی
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی رمان کلکسیونر چشم

گاهی‌وقت‌ها داستان توسط آدم بی‌وجدانی برای شما تعریف می‌شود که از دیدن وحشت و ترس در چشم شنونده‌اش لذت می‌برد و سرگرم می‌شود. و کابوس‌هایی برای شما ایجاد می‌کند که آن را باور می‌کنید تا جایی که شب‌ها در تخت‌خوابتان دراز می‌کشید و به سقف اتاق‌تان زل می‌زنید و از ترس خوابتان نمی‌برد. گاه این اتفاقات چنان پشت سرهم و بی‌وقفه رخ می‌دهد که دوست دارید کتاب را ببندید و فرار کنید. توصیه‌ی من به شما این است که بیشتر از این ادامه ندهید و قید این کتاب را بزنید.

آن‌چه در رمان کلکسیونر چشم می‌خوانید کم‌وبیش پیرو همین قاعده نانوشته است، قاعده‌ای که می‌گوید کارآگاه یا شخصیت خوب داستان به‌رغم این‌که در خدمت نیروِ پلیس است اما خودش هم دچار لغزش می‌شود ولی در نهایت یک پلیس است، کسی که برای صیانت از معیارهای انسانی حاضر است هر کاری بکند.

این داستانِ مردی است که اشک‌هاش مثل قطرات خون از چشمانش جاری می‌شود. داستان مردی که جسم آدم‌ها را چنان فشار می‌دهد که گوشت بدنشان له می‌شود، درحالی‌که دقایقی قبل نفس می‌کشیدند، عاشق بودند و زندگی می‌کردند. این داستان نه فیلم، نه افسانه و نه کتاب است، بلکه سرنوشت است. سرنوشت زندگی من.

مردی که در اوج شکنجه‌هاش به این می‌اندیشد که این شروع تازه‌ای است برای قتل‌های دیگر. این مرد من هستم.

ادامه
محمد فیروزآبادی
۱۳۹۶/۱/۱۱
۰
۰
بد نبود
حبیب مهربان
۱۳۹۵/۱۰/۹
۰
۰
جالب
helia ansari
۱۳۹۶/۵/۸
۰
۱
کتاب عالی ای بود و در ضمن نام مترجم خانم زهره صبوحی زرافشان است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه