دانلود کتاب رهبری و مدیر یک دقیقه‌ای


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رهبری و مدیر یک دقیقه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رهبری و مدیر یک دقیقه‌ای

کتاب رهبری و مدیر یک دقیقه‌ای با زبانی ساده، هوشمندانه و کاربردی نشان می‌دهد همه آنانی که برای دستیابی به شایستگی رهبری اشتیاق دارند می‌توانند به آن دست یابند.

مطالب کتاب رهبری و مدیر یک دقیقه‌ای (Leadership And The One Minute Manager) در قالب یک داستان ارائه شده است: داستان کارآفرینی که از کار زیاد خسته شده و از مدیر یک دقیقه‌ای می‌آموزد که چگونه با تبدیل شدن به یک مدیر یک دقیقه‌ای، می‌توان بیشترین بازدهی را در کار زیردستان ایجاد کرد.

مدل رهبری موقعیتی در ماه می سال 1969 توسط پل هرسی و کن بلانچارد (Kenneth H Blanchard) ارائه شد. هدف از طراحی این مدل، شناسایی مراحل پیشرفت کارکنان در انجام تکالیف محوله و به کارگیری شیوه درست رهبری در این مراحل مختلف بود. سال ها بعد کن بلانچارد موسسه‌ای مستقل را بنا نهاد و مدل به روز رسانی شده رهبری موقعیتی که رهبری موقعیتی دو نام داشت را در سال 1985 طراحی کرد. در این نسخه، پیشنهادات صاحب نظران و نیز مدیرانی که از رهبری موقعیتی استفاده کرده بودند و نیز پژوهش های انجام شده در این خصوص مورد توجه قرار گرفت و اصلاحاتی در مدل اصلی به وجود آمد.

رهبری موقعیتی دو، مفهومی کاربردی است، به راحتی قابل فهم بوده و طی سی سال گذشته توسط رهبران و مدیران در هزار شرکت برتر دنیا و نیز رهبران بسیاری از سازمان‌های نوپای جهان که با سرعت زیادی در حال رشد هستند مورد استفاده قرار گرفته است.

رهبری و مدیر یک دقیقه‌ای، راهبردی بسیار عالی برای شکوفاسازی توانمندی‌های نیروی کار فراهم کند. به مدیران توصیه می‌‌شود حتماً این کتاب را مطالعه کنند.

در بخشی از رهبری و مدیر یک دقیقه‌ای می‌خوانیم:
کارآفرین کمی قهوه نوشید، سری به نشانه تأیید تکان داد و گفت: «داستانی که در مورد پسرتان تعریف کردید خیلی کامل بود. از یک طرف نشان می‌داد که پیشرفت ممکن است وابسته به یک هدف و یا یک تکلیف مشخص باشد و از سوی دیگر نشان می‌داد که یک سبک رهبری که در دوره زمانی خاص برای یک شخص مناسب است، شاید در دوره زمانی دیگر برای همان شخص به هیچ وجه مناسب نباشد»

 ۱۲۷ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7106-43-3 

چاپ ۱۳۹۳: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

نشان ویژه
دیگران در مورد این کتاب چه گفتند؟
پیش‏گفتار مترجم
پیش‏گفتار
ملاقات کارآفرین با مدیر یک دقیقه ‏ای
موفقیت چیست؟
دیدگاهی متفاوت در مورد رهبری
شیوه‏ های مختلف برای افراد مختلف
سبک رهبری: دیدگاه کارکنان
سه مهارت یک رهبر موقعیتی
مدیریت عملکرد کارکنان
تعیین اهداف
تشخیص مرحله پیشرفت
انعطاف ‏پذیری سبک‏ های رهبری
چهار سبک اصلی رهبری
هماهنگ ‏سازی سبک رهبری با سطح پیشرفت
قبل از دست به کار شدن، فکر کنید
شیوه ‏های مختلف برای یک نفر
تقویت شایستگی و تعهد
غلبه بر مشکلات پیش روی عملکرد بالا
در مورد سبک رهبری به کارکنان توضیح دهید
آشنایی با شش نوع گفتگو
پیش‏فرض‏ های مثبت در مورد کارکنان
تبدیل شدن به یک رهبر موقعیتی
در مورد نویسندگان

راهنمای دانلود کتاب رهبری و مدیر یک دقیقه‌ای

برای دانلود کتاب رهبری و مدیر یک دقیقه‌ای و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رهبری و مدیر یک دقیقه‌ای
محمدجواد نعمتی
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
یکی دیگه از کتابهای نویسنده بزرگ، کن بلانچارد، در حوزه مدیریت. مثل کتابهای قبلی مجموعه مدیر یک دقیقه ای، در قالب یک روایت تمثیلی نکات آموزنده‌ای ارائه میشه و روند پیشرفت یک فرد نشون داده میشه.
امیر علی گلزاری فرد
۱۳۹۶/۷/۲۵
بین روشهای مدیریتی روش توضیحی این کتاب در حد متوسط به بالاست👌👌👌
hasan vafaee
۱۳۹۶/۷/۶
یکی از خوبیای این کتاب اینه که گام به گام و با تکرار هر موضوع از زبان چند شخصیت مطلب رو جا میندازه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)