دانلود کتاب صوتی روابط عاشقانه برقرار کنید

  • از: وین دایر
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی روابط عاشقانه برقرار کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روابط عاشقانه برقرار کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی روابط عاشقانه برقرار کنید

کتاب صوتی روابط عاشقانه برقرار کنید از سخنرانی‌های وین دایر به ما یاد می‌دهد، چطور به خودمان ایمان داشته باشیم. در این سخنرانی ما با تحولی عمیق و آمیخته به عشق در روابطمان آشنا می‌شویم.

وین دایر (Wayne Dyer) واقعا این موهبت را دارد که به دیگران نشان دهد که چطور زندگی‌شان را بهتر کنند، چه از نظر احساسی، روحی یا روانشناختی. شما نمی‌توانید با او مواجه شوید و انسان بهتری نشوید. به وین دایر گوش کنید و شکفتن زندگی و روابطتان را تماشا کنید.

وین دایر نویسنده کتاب‌های خودیاری و سخنران انگیزشی آمریکایی بود. اکثر کتب وین دایر، حول محور «معنویت» و «عرفان» نگاشته شده است. مشهورترین کتاب وی با عنوان «قلمرو اشتباهات شما» در سال ۱۹۷۶ منتشر و به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ تبدیل شد.

دایر در سال ۱۹۸۷ به عنوان بهترین سخنران ایالات متحده شناخته شد. در سال ۲۰۱۱ مجله watkins magazine استاد وین دایر را سومین انسان معنوی تاثیر گذار در دنیا معرفی کرد.

در قسمتی از کتاب صوتی روابط عاشقانه برقرار کنید می‌شنویم:

اگر به زبان انسانها و فرشتگان حرف بزنم اما عشق در من نباشد تنها انعکاس ناقوس یا صدای هولناکی هستم. اگر نعمت پیغمبری را داشته باشم و تمام رموز و علم را داشته باشم و ایمانی داشته باشم که با آن بتوانم کوه‌ها را جابجا کنم اما عشق در من نباشد هیچ چیز نیستم. اگر هر چه دارم را به فقیر بدهم و بدنم را به آتش تسلیم کنم اما عشق در من نباشد هیچ چیز بدست نیاورده ام. عشق صبور است عشق مهربان است، حسادت نمی‌کند، خودستایی نمی‌کند، مغرور نیست، گستاخ نیست، خودپسند نیست، به راحتی عصبانی نمی‌شود، هیچ سندی از اشتباهات را نگه نمی‌دارد.

دکتر وین دایر یکی از نام آورترین نویسندگان و سخنوران در زمینه‌ی گسترش شخصیت است که بیش از سی کتاب از وی چاپ گردیده و در هزاران برنامه‌ی تلویزیونی و رادیویی شرکت کرده است.

فهرست مطالب

۲ دقیقه
روابط عاشقانه برقرار کنید
۱۳ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۸ دقیقه
بخش سوم
۱۰ دقیقه
بخش چهارم
۷ دقیقه
بخش پنجم
۹ دقیقه
بخش ششم
۵ دقیقه
بخش هفتم
۱۲ دقیقه
بخش هشتم
۲ دقیقه
بخش نهم
۷ دقیقه
بخش دهم
۸ دقیقه
بخش یازدهم
۵ دقیقه
بخش دوازدهم
۲ دقیقه
بخش سیزدهم
۹ دقیقه
بخش چهاردهم
۴ دقیقه
بخش پانزدهم
۶ دقیقه
بخش شانزدهم
۱۰ دقیقه
بخش هفدهم
۶ دقیقه
بخش هجدهم
۶ دقیقه
بخش نوزدهم
۵ دقیقه
بخش بیستم
۴ دقیقه
بخش بیست و یکم
۵ دقیقه
بخش بیست و دوم
۷ دقیقه
بخش بیست و سوم
۱۴ دقیقه
بخش بیست و چهارم
 ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه، ۱۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۷۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی روابط عاشقانه برقرار کنید

برای دانلود کتاب صوتی روابط عاشقانه برقرار کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  روابط عاشقانه برقرار کنید
الهام مهرعلیان
۱۳۹۷/۴/۲۷
عالی تر از همیشه!
داود ناصری
۱۳۹۶/۱۲/۱۳
کتاب خوب وین دایر در خصوص روابط عاشقانه
صابر کاردان
۱۳۹۶/۱۰/۲۲
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)