دانلود کتاب روزآموز زبان انگلیسی (لغت و اصطلاح - متوسط)

  • از: فریدون فریدونی
  • ناشر: انتشارات روزآموز
  • ۱۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب روزآموز زبان انگلیسی (لغت و اصطلاح - متوسط) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روزآموز زبان انگلیسی (لغت و اصطلاح - متوسط) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روزآموز زبان انگلیسی (لغت و اصطلاح - متوسط)

روزآموز مکالمه زبان انگلیسی نام ایده، طرح و روشی ابتکاری در عرصه فرهنگ و آموزش است که با بهره گیری از تئوری ها و تکنیک های علمی متعدد، نکات اصلی و کلیدی علوم مهارت ها و دانستنی های کاربردی و مورد نیاز قاطع زندگی روزمره مردم را طوری آموزش می دهند که از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت منتقل شده و سالیان دراز - حتی در صورت عدم تکرار - فراموش نشوند.

زبان شناسان می گویند: برای تسلط کامل (fluency) بر زبان انگلیسی باید در حدود 5000کلمه و اصطلاح بدانیم. این 5000 کلمه و اصطلاح که از پر بسامدترین های زبان هستند، در لیستی بنام Frequency List (لیست کلمات پر بسامد) جمع آوری و کتاب و نرم افزارهای بی شمار و متفاوتی در جهان برای آموزش این لغات و اصطلاحات طراحی، تولید و منتشر شده است.

روزآموز زبان انگلیسی (لغت و اصطلاح - متوسط) 1825 کلمه لغت در سطح متوسط را چنان جذاب و موثر به شما آموزش می دهد که به حافظه بلند مدت و دائمی شما خواهد رفت.

این روزآموز تمام کلمات و اصطلاحات مقاطع تحصیلی راهنمایی و دبیرستان را پوشش داده و می تواند یک فرهنگ لغت کامل، همراه، ارزان و آسان برای همه دانش آموزان راهنمایی و متوسطه باشد.

(این کتاب دارای حجم بالایی می باشد. لطفا جهت اطمینان از نمایش در نسخه اندروید، قبل از خرید نسخه نمونه را دریافت نمایید.)

 ۱۵۹ صفحه، ۲۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-90005-9-3 

چاپ ۱۳۸۸، قیمت الکترونیکی: ۳۹۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روزآموز زبان انگلیسی (لغت و اصطلاح - متوسط)

برای دانلود کتاب روزآموز زبان انگلیسی (لغت و اصطلاح - متوسط) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روزآموز زبان انگلیسی (لغت و اصطلاح - متوسط)
Yoonhi Park
۱۳۹۶/۶/۲۶
Very good👌
احمد احمدی
۱۳۹۶/۱/۱۸
برای شروع آموزش خوب است
سمانه بخت
۱۳۹۶/۱/۳
ممنونم عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)