دانلود کتاب روزآموز زبان انگلیسی (گرامر)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روزآموز زبان انگلیسی (گرامر) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روزآموز زبان انگلیسی (گرامر)

روزآموز زبان انگلیسی (گرامر): خودآموز روزانه و کاربردی گرامر زبان انگلیسی به شیوه ای ابتکاری، انحصاری، تضمینیپ

روزآموز مکالمه زبان انگلیسی نام ایده، طرح و روشی ابتکاری در عرصه فرهنگ و آموزش است که با بهره گیری از تئوری ها و تکنیک های علمی متعدد، نکات اصلی و کلیدی علوم مهارت ها و دانستنی های کاربردی و مورد نیاز قاطع زندگی روزمره مردم را طوری آموزش می دهند که از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت منتقل شده و سالیان دراز - حتی در صورت عدم تکرار - فراموش نشوند.

در این روزآموز تمام گرامر کاربردی زبان انگلیسی - ازمبتدی و پایه تا پیشرفته- به شیوه ای بسیار آسان و قابل فهم برای همگان گنجانده شده است. اول با عنوان گرامر آشنا می شوید، سپس جمله ای بعنوان مثال و مصداق کاربردی آن را یاد می گیرید.

این روزآموز تمام نیازهای مربوط به گرامر زبان انگلیسی در محاورات روزمره، مطبوعات، کنکورهای مختلف زبان انگلیسی و ... را برآورده کرده و کاربردی ترین و آسان ترین کتاب برای تسلط بر گرامر کاربردی انگلیسی است.

(این کتاب دارای حجم بالایی می باشد. لطفا جهت اطمینان از نمایش در نسخه اندروید، قبل از خرید نسخه نمونه را دریافت نمایید.)

 ۱۶۱ صفحه، ۲۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-90005-0-0 

چاپ ۱۳۸۸، قیمت الکترونیکی: ۳۹۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روزآموز زبان انگلیسی (گرامر)

برای دانلود کتاب روزآموز زبان انگلیسی (گرامر) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روزآموز زبان انگلیسی (گرامر)
رضا ترک آبادی
۱۳۹۵/۹/۲۰
عالی
علی توکلی
۱۳۹۵/۸/۱۶
Not bad
شقایق خیری زاد
۱۳۹۵/۷/۲۲
کتابی مفید و جامع
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)