دانلود کتاب رژیم 17 روزه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رژیم 17 روزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رژیم 17 روزه

کتاب رژیم 17 روزه اثر مایک مورنو، یک روش عالی‌ و مفرح تغذیه و طراحی شده برای کاهش سریع وزن است. این پرهیز غذایی‌ بر اساس یک سری اصول بسیار ساده بنا شده است که یکی‌ از آن‌ها خوردن غذاهایی است که به سوخت چربی‌ کمک کرده و با سیستم هاضمه بدن شما سازگار هستند.

بر اساس وزنی که شما در شروعِ این رژیم دارید و همچنین سوخت و ساز بدن شما در 17 روز اول شما باید منتظر از دست دادن 5 تا 6 کیلوگرم از وزنتان باشید. البته هر چه که شما از وزن مطلوبِ خود دورتر باشید در مرحلۀ اول بیشتر وزن کم خواهید کرد. بگذارید با هم روراست باشیم: وقتی‌که شما یک پرهیز غذایی‌را شروع می‌کنید می‌خواهید نتیجه حاصل از آنرا بلافاصله در ظاهر و احساس خود ببینید. این بدان دلیل است که جامعه ما مایل است همه چیز سریعاً انجام شود؛ تا دلمان چیزی را بخواهد انتظار داریم به سرعت به آن برسیم. در مورد از دست دادن وزن هم داستان به همین صورت است. اگر ما وزنمان را طبق انتظارمان کم نکنیم صبرمان را از دست می‌دهیم. در این لحظه است که منصرف شدن بسیار ساده‌تر از ادامه دادن به نظر می‌رسد.

این پرهیز غذایی برای ایجادِ نتایج سریعتری طراحی شده است و این نتایج از گرسنگی کشیدن طاقت فرسا به حدی که شما را به وزن مطلوبتان برساند نیست. بلکه به دلیل تعادل دقیقی که بین تغذیه و ورزش طراحی شده است، بدن شما را از نظر سوخت و ساز به نحوی تنظیم می‌کند که به صورت روزانه چربی‌های اضافۀ بدن را می‌سوزانید.

کتاب رژیم غذایی 17 روزه (The 17 day diet: a doctor's plan designed for rapid results) به بدن شما نقطه پرشی عالی می‌دهد که وزنتان را به سرعت کاهش داده و به این واسطه باعث رشد قوای ذهنی شما می‌شود. تمام تمرکز مایک مورنو (Mike Moreno) بر روی این است که باعث شود شما در کمترین زمان ممکن تا جایی‌که می‌شود لاغر شوید. وقتی‌که شما این کار را می‌کنید، فقط به این نکته فکر کنید که: دیگر شما مجبور نیستید که معادل بیش از بیست کیلو کیسه سیمان را در بدنتان به این ور و آن ور بکشانید. دکمۀ شلوار جین شما دیگر در نرفته و به دیوار پرتاب نمی‌شود. دیگر مجبور نیستید که لباس‌های سایز خیلی بالا بپوشید و تازه باز هم بخواهید دور کمرهایتان را بزرگتر کنید. این رژیم غذایی شما را باریک، سالم و دارای خمیدگی‌ها و پیچش‌های زیبا خواهد کرد و این در حالی است که شما بیش از حد لاغر یا مجبور به تمرینات ورزشی بسیار سختی نشده‌اید که به وسیلۀ یگان ویژۀ نیروی دریایی انجام می‌شود.

 ۳۲۰ صفحه، ۹۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-176-074-7 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۱۷۵۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش اول: رژیم 17 روزه
فصل اول: فقط به من 17 روز مهلت بده
فصل دوم: بسوزان، عزیزم، بسوزان
فصل سوم: چرخه اول: سرعت
فصل چهارم: چرخه دوم: فعالیت
فصل پنجم: چرخه سوم: موفقیت
فصل ششم: چرخه چهارم: تثبیت
بخش دوم: موارد خاص
فصل هفتم: رژیم غذایی و فرهنگ
فصل هشتم: رژیم مخصوص دوران عادت ماهیانه
بخش سوم: ررژیم غذایی را ماندگار کنید
فصل نهم: غذا خوردن در رستوران و رژیم غذایی 17 روزه
فصل دهم: رژیم غذایی و خانواده
فصل یازدهم: تعطیلات
فصل دوازدهم: رژیم 17 روزه در سفر
فصل سیزدهم: رژیم 17 روزه و کار
فصل چهاردهم: دستورالعمل آشپزی در رژیم 17 روزه
فصل پانزدهم: آقای دکتر بیشتر بگویید!
فصل شانزدهم: منابع

راهنمای دانلود کتاب رژیم 17 روزه

برای دانلود کتاب رژیم 17 روزه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رژیم 17 روزه

نظرات کتاب رژیم 17 روزه

سیاوش احراری
۱۳۹۹/۸/۵
این کتاب موثره این کتابو خوندم و اجرا کردم قبل اجرا آزمایش خون گرفتم و بعدش هم گرفتم آثار عملی کتاب در آزمایش کاملا مشهود بود الان دوره سوم ۱۷ هستم و۸و نیم کیلو کاهش داشتم از ۹۲ به ۸۳. ۵ و ادامه داره.. کتاب عملی هست تست کنید من قصد دارم آزمایشا و کارایی که اتفاق افتاده رو برای نویسنده کتاب ارسال کنم اگر بازخوردی داشت اینجا میگذارم.. درود
Uns Roy
۱۳۹۹/۹/۱۸
سلام. من از این کتاب برای کاهش وزن استفاده کردم. فقط فراموش نشه رژیم غذایی و ورزش مکمل هم هستند. امروز 17امین روز دوره اولم تموم شد. اگرچه که 80%رعایت شد. ولی وزن مناسبی کم کردم.
مریم علیدادی
۱۳۹۶/۸/۴
کتاب واقعا عالی هست متن روان و آسانی داره و راهکارها هم قابل اجراست ترجمه‌اش هم خیلی خوبه. سپاس از همه دست اندرکاران
مشاهد همه نظرات (۱۴)