دانلود کتاب زرنگ و زرنگ‌تر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زرنگ و زرنگ‌تر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زرنگ و زرنگ‌تر

کتاب زرنگ و زرنگ‌تر به نویسندگی محمود برآبادی روایت‌گر عتیقه شناس خارجی است که به شکرستان آمده تا از شهر دیدن کند اما پسر جوانی به اسم صمد خالی‌بند به او اشیا مختلف و بلااستفاده‌ای به عنوان عتیقه می‌فروشد.

زرنگ و زرنگ‌تر یکی از داستان‌های جذاب و آموزنده‌ی مجموعه «شکرستان و یک داستان» است که با روایتی ساده و روان و تصاویری رنگی و جالب برای کودکان ارائه شده.

ماجراهای شکرستان در شهری قدیمی و خیالی با بیش از ۱۰۰ شخصیت روی می‌دهد. این قصه‌ها بر اساس داستان‌ها، ضرب‌المثل‌ها و قصه‌های قدیمی و عامیانهٔ ایرانی-شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشتهٔ تحریر در آمده‌اند. در این شهر باستانی، هیچ‌کس در جایگاه خود نیست. تلاش شده تا با تغییر شکل تصویری و دراماتیک، شیوه‌ای اتخاذ شود که کوچک و بزرگ پس از خندیدن به طنز داستان‌ها، عمیقاً به فکر فرو روند و آینهٔ رفتارهای اجتماعی و فرهنگی خود را بازنگری کنند.

در بخشی از کتاب زرنگ و زرنگ‌تر می‌خوانیم:

بعد مستر در تلویزیون ظاهر شد و در حالی که قفل ننه قمر را در دست داشت گفت: من بعد از سال‌ها جستو جو، این قفل با ارزش را در منطقه باستان شکرستان پیدا کرد.» رمضان که از تعجب چشمانش گرد شده بود گفت: نگاه کنین! انگار راستی راستی قفل عتیقه بوده!» صمد خالی بند دو دستی زد تو سرش و گفت: «عجب بی‌معرفتیه، اصلا اسمی از ما نیاورد!» گوینده تلویزیون اعلام کرد: بنا بر گزارش، این قفل در حراج دیروز به قیمت دو میلیون سکه فرنگستانی به فروش رسید.»

 ۲۹ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-03-0093-7 

چاپ ۱۳۹۴: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب زرنگ و زرنگ‌تر

برای دانلود کتاب زرنگ و زرنگ‌تر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زرنگ و زرنگ‌تر

نظرات کتاب زرنگ و زرنگ‌تر

عرشیا قاسمی
۱۳۹۹/۱۱/۱۴
بددددددددددبود 😡😡😡😡😤😤😡
مشاهد همه نظرات (۱)