دانلود کتاب صوتی زمان مناسب


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زمان مناسب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زمان مناسب

جول اوستین در کتاب صوتی زمان مناسب به شما می‌آموزد که چگونه برای دریافت برکات خداوند آماده شوید. این کتاب از روی نسخه صوتی انگلیسی ترجمه و دوبله شده و چکیده‌ای از خود کتاب است.

در قسمتی از کتاب صوتی زمان مناسب می‌شنویم:

خداوند پر است از شگفتی، خداوند دوست دارد کارها را نه بر اساس زمان‌بندی‌ها و روش های معمول، بلکه زمانی انجام دهد که اصلاً انتظار وقوع آن را نداریم. زمانی که از همیشه غیرممکن‌تر به نظر می‌رسد، آماده باشید تا خداوند بلندمرتبه خود را نشان داده و شما را شگفت‌زده کند پس شما باید ذهنیت زمان درست را داشته باشید.

آن‌ها که منتظر رحمت خداوند هستند، قدرت خود را باز خواهند یافت، آن‌ها با بال‌های خود مانند عقاب بالا خواهند رفت. با امید منتظر بمانید، منتظر بمانید در حالی که می‌دانید به شما خواهد رسید.

شور و هیجان خود را باز به دست آورید، امید خود را از دست ندهید، حالا از هر زمان دیگری به ورود به مرحله‌ی بالاتر نزدیک ‌تر هستید و برکتی انفجاری را در زندگی خود تجربه کنید، سوال من این است: آیا بیدار هستید؟

جول آستین واعظ آمریکایی، مجری تلویزیونی و نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می‌شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین کلیساهای آمریکاست. او تا به حال ۷ کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۷ دقیقه
بخش دوم
۴ دقیقه
بخش سوم
۵ دقیقه
بخش چهارم
۵ دقیقه
بخش پنجم
 ۲۷ دقیقه، ۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۴۹۰۰ ت (۳۰%) - 1.74€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی زمان مناسب

برای دانلود کتاب صوتی زمان مناسب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی زمان مناسب
hossein gh
۱۳۹۷/۲/۲۷
جول استین با روش منحصر به فرد خود به انسان ها میفهماند که پشتوانه ای بزرگ به نام خدا دارند که میتوانند با او به هر چیزی در این دنیا دست یابند
reza almasi
۱۳۹۷/۸/۱
عالی واقعا امید میده به زنگی
manijeh gharibi
۱۳۹۷/۷/۱۲
دقیقا اتفاقات خوب زمانی رخ می‌دهد که ما منتظر ش نیستیم وخداوند ما رو سورپرایز می‌کند
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)