دانلود پادکست زندگی در صلح


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی پادکست زندگی در صلح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست زندگی در صلح

با پادکست زندگی در صلح اثر جول اوستین یاد می‌گیرید که از شکوه و افتخاری که هم اکنون در آن هستید لذت ببرید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

جول اوستین (Joel Osteen) نویسنده این کتاب واعظ آمریکایی، مجری تلویزیونی و نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده‌رو" می‌شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین کلیساهای آمریکاست و تا به حال ۷ کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

جول اوستین در کتاب صوتی زندگی در صلح می‌گوید:

مهم‌ترین رابطه شما، رابطه شما با خودتان است. اگر خودتان با خودتان کنار نیایید محال است که با هیچ کس دیگری کنار بیایید. این بر تمام روابط شما از جمله رابطه‌ی شما با خدا تاثیر می‌گذارد، اگر با احساس گناه، محکومیت و بی‌ارزش بودن زندگی کنید، جرات پیدا نمی‌کنید پیش خدا بروید و از او برای رسیدن به رویاهایتان کمک بگیرید.

لازم نیست انسان کاملی باشید تا بتوانید کار بزرگی انجام دهید، اگر منتظر هستید تا اول بر تمام ضعف‌های خود غلبه کنید، تا همه‌ی کارها را بی‌نقص انجام دهید و بعد نسبت به خودتان احساس خوب داشته باشید، ممکن است تا آخر عمرتان منتظر بمانید. در همین حال که هستید نسبت به خودتان احساس خوبی داشته باشید.

شما باید نگاه خود را از اشتباهات بردارید، نگاه خود را از کمبودهایتان بردارید، تمرکز بر ضعف‌هایتان شما را از رسیدن به هدف‌تان منحرف می‌کند، اینکه همیشه فکر کنید که ضعیف هستید شما را از رسیدن به چیزهایی خوبی که خداوند برایتان کنار گذاشته منحرف می‌کند.

فهرست مطالب

۵ دقیقه
بخش اول
۳ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۴ دقیقه
بخش چهارم
۴ دقیقه
بخش پنجم
۳ دقیقه
بخش ششم
۴ دقیقه
بخش هفتم
 ۲۷ دقیقه، ۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود پادکست زندگی در صلح

برای دانلود پادکست زندگی در صلح و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست زندگی در صلح
نوشین حسینی
۱۳۹۷/۹/۱۲
یکی از قسمتهای سخنرانیش رو دیدم فوق3 العادهاس میگه وقتی کسی آزارت میده ومورد اذیت قرار میگیری به خاطر خودت کینه ودشمنی نورز وببخش چون حق تو ست که در آرامش باشی
Fatemeh Ezati
۱۳۹۷/۶/۲۹
عالیه
پرنیا نوروزی
۱۳۹۷/۵/۱۶
عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)