دانلود کتاب زیر سایه ادراک


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زیر سایه ادراک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زیر سایه ادراک

از کتاب زیر سایه ادراک اثر سعید اسکندری، به عنوان فانوسی برای پیدا کردن مسیر درست زندگی و رابطه‌هایتان استفاده کنید. این کتاب به شما کمک می‌کند نگاهتان به ادراک عمیق‌تر و گسترده‌تر شود.

کتابی درباره ادراک، موضوعی که هرچقدر درباره‌ی آن کار شود، باز هم کم است! شاید هر نویسنده و محققی به زبان خود بتواند بخشی از شگفتی خود را درباره‌ی ادراک به ما منتقل کند! ما با نحوه‌ی ادراک خود با جهان پیرامون و حتی با خودمان ارتباط برقرار می‌کنیم. ادراک مانند عینکی است که به چشم خودمان می‌زنیم و همه‌ی پدیده‌ها را با آن درک می‌کنیم. عینکی که آنقدر به آن عادت کرده‌ایم که گاهی یادمان می‌رود باید از چشم در بیاوریم و آن را پاک کنیم یا به خود آن نگاه کنیم و راجع‌ به آن قدری بیشتر بیندیشیم. اگر با این مثال ارتباط برقرار کرده باشید، حتماً موضوع کتاب زیر سایه ادراک برای شما جذاب خواهد بود.

زیر سایه ادراک کتابی است خواندنی که فصل‌های آن عنوان‌های جذابی دارند. سعید اسکندری ادراک را به کودکی تشبیه کرده که نیاز به توجه و مراقبت والدین خود یعنی ما دارد! شاید مهم‌ترین نیاز این کودک همین باشد که نویسنده قصد دارد توجه ما را به سمت آن جلب کند: اینکه ادراک را بشناسیم و اهمیت آن را جدی بگیریم! خواندن کتاب مانند یک سفر است. سفری که در آن خواننده با نویسنده همراه می‌شود تا چیزی بیاموزد. اکنون این شما و این کتاب «زیر سایه ادراک».

ذهن انسان همواره در پیچ‌و‌خم‌های پرسش و ابهام گرفتار است. از سال‌ها پیش برای هر موضوعی آن را به کار گرفته‌ایم. خیلی وقت‌ها جواب سؤالات ما را داده و گاهی هم ما را در برابر معادلات زندگی تنها رها کرده.

اما بیایید کمی تأمل کنیم که واقعاً این پدیده چیست و چطور کار می‌کند؟ جسمی که متشکل از مقداری گوشت و استخوان و گهگاه مایعاتی مثل خون و آب است، چطور می‌تواند فاصله خورشید تا زمین را اندازه‌گیری کند؟ درون جمجمه‌ای به این تاریکی چه عنصری وجود دارد که نور را تعریف می‌کند؟

در بخشی از کتاب زیر سایه ادراک می‌خوانیم:

قرار گرفتن در یک چرخه از ادراکات منفی ما را به بدبختی و ویرانی می‌کشاند. در حالی که به راحتی می‌توانیم با تغییر ادراک خود از حالت ایستا به حالت پویا دنیایی شگفت‌انگیز و مطلوب برای خود و دیگران خلق کنیم. تجربه یک چشم‌انداز منفی یا مثبت هیچ هزینه‌ای ندارد فقط کافیست نقطه‌ای که در آن قرار دارید را به نقطه‌ای که مایل هستید به آنجا برسید تغییر دهید.

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: ادراک چیست؟
فرآیند مغز برای ایجاد یک رفتار
روند شکل‌گیری رفتار چگونه است؟
دنیای مطلوب چیست؟
چرا اغلب ورزشکاران به‌راحتی مقام قهرمانی خود را از دست می‌دهند؟
چگونه می‌توانیم ادراک خود را ببینیم؟
فصل دوم: ادراک چه چیزی نیست؟
تفاوت ادراک با قضاوت
فصل سوم: آیا نیوتون احمق بود؟
ادراک عسل است
فصل چهارم: چگونه تکنولوژی می‌تواند ادراک را بهبود ببخشد؟
فصل پنجم: ادراک چگونه کار می‌کند؟
فصل ششم: آیا واقعیت همان چیزی است که ما می‌بینیم؟
فصل هفتم: عوامل تشکیل دهنده ادراک..
ادراک در واژه‌ها
ادراک در اعداد
ادراک احساسی
ادراک شخصیت
ادراک در تبلیغات
فصل هشتم: ترس از ادراک
چند راهکار برای رهایی از ترس با کمک ادراک برای کودکان
فصل نهم: چرا همیشه فکر می‌کنیم حق با ماست؟
فصل دهم: آیا ادراک هم رشد می‌کنند؟
فصل یازدهم: خطاهای ادراکی
اثر هاله‌ای
میزان اطلاعات
تعمیم
فصل دوازدهم: ادراک از دیدگاه تئوری انتخاب
فصل سیزدهم: ادراک از دیدگاه ادبیات
فصل چهاردهم: اگر زودتر مفهوم ادراک را می‌آموختم...
فصل پانزدهم: تفکر سیستمی

 ۱۵۲ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-455-544-9 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب زیر سایه ادراک

برای دانلود کتاب زیر سایه ادراک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زیر سایه ادراک
علی کیان
۱۳۹۷/۷/۶
کتاب خوبی بووود در حدی که بدونید ادراک چه تاثیری میتونن توی زندگی تون داشته باشن و کلا مفهوم ادراک چیست... . وگرنه اینکع فک کنید با دونستن مفهوم خشک ر خالی ادراک همه چیزو درک کردید اشتباه است زیرا برای درک بیشتر باید دانش بیشتری داشته باشیم و کتاب‌های زیادی مطالعه کنیم
Saeid Eskandari
۱۳۹۶/۱۰/۱۱
کتاب بدی نیست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)