دانلود کتاب زیست شناسی و آزمایشگاه 1


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب زیست شناسی و آزمایشگاه 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زیست شناسی و آزمایشگاه 1

سال دوم آموزش متوسطه نظری (-رشته ی علوم تجربی)

زیست شناسى در دنیاى امروز بیشتر به این دلیل مشهور شده است که زیست شناسان امروزى در پیشبرد فناورى و علوم  پزشکى دارویى و غذایى نىز سهم عمده اى دارند. در نتیجه بسیارى از کشفیات زیست شناسان، در زندگى روزمرهٔ ما کاربرد دارد.
مثلاً یکى از جدیدترىن کاربردهاى دانش زیست شناسى، فناورى انتقال ژن از جاندارى به جاندار دیگر و به وجود آوردن جاندارانى جدىد است. ژنتیک مولکولى پایه هاى این فناورى نوین را تشکیل مى دهد. امروزه پژوهشگران از این فناورى که مهندسى ژنتیک نىز نامیده مى شود، در کشاورزى و دامپرورى، براى تولید داروهاى جدید، درمان بعضى بیمارى هاى ارثى، بهبود گیاهان و جانوران، استفاده مى کنند.

این کتاب نخستىن کتاب از مجموعهٔ کتاب هاى زیست شناسى دوره دبیرستان، ویژه دانش آموزان رشتهٔ علوم تجربى است. در این کتاب ها نیز، مانند کتاب علوم زیستى و بهداشت که سال اول خواندید، سعى شده است در کنار مطالب علمى، فعالیت هایى براى شما در نظر گرفته شود. این فعالیت ها براى افزایش درک شما از زیست شناسى و ارتقاى توانایى شما در حل مسایل زىستى طراحى شده اند. معلم تان به شما کمک خواهد کرد تا اىن فعالىت ها را انجام دهىد. به ىاد داشته باشىد که زىست شناسى، علمى تجربى است و فقط با حفظ کردن مطالب آن، بدون داشتن مهارت لازم در زمىنهٔ اندىشىدن و پژوهش در دنىاى پىرامون، نمى توان سهم شاىسته اى در پىشبرد آن برعهده گرفت.

فهرست مطالب

مولکول هاى زىستى
سفرى به درون سلول
سفری در دنیای جانداران
گوارش
تبادل گازها
گردش مواد
تنظىم محىط داخلى و دفع مواد زاىد
حرکت

 ۱۳۶ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-05-0726-1 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب زیست شناسی و آزمایشگاه 1

برای دانلود کتاب زیست شناسی و آزمایشگاه 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زیست شناسی و آزمایشگاه 1
سید مبین سجادی
۱۳۹۵/۱۱/۴
واقعا عالی و بی نظیر بهترین راه برای جلوگیری از تخریب محیط زیست خواندن کتاب الکترونیک است.....اجرتان با خدا
محدثه کیانوشی
۱۳۹۵/۱۰/۲
خیلی ممنونم بابت کتاب های عالیتون من راهنمایی ولی دارم کتاب های دبیرستان روازالان مطالعه می کنم واقعاممنونم
فاطمه امینی
۱۳۹۵/۵/۱۸
ممنون کتاب فوق العاده اییه،فقط حیف که بعضی وقتا دیر عمل می کنه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۷)