دانلود کتاب سال ۱۲ هفته‌ای


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سال ۱۲ هفته‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سال ۱۲ هفته‌ای

کتاب سال ۱۲ هفته‌ای نوشته برایان پی. موران، مایکل لنینگتون، نگاهی متفاوت به برنامه‌ریزی و رسیدن به اهداف دارد. در این میکروکتاب می‌خوانیم که چطور هر سال را به جای ۱۲ ماه، ۱۲ هفته در نظر بگیریم و بیشتر از هر زمانی پیشرفت کنیم.

در میکروکتاب سال ۱۲ هفته‌ای (The 12 Week Year) یاد می‌گیریم که چطور چشم‌انداز برای کسب‌ و کار و زندگی شخصی‌مان بسازیم و چطور بین آن‌ها ارتباط درستی برقرار کنیم. می‌خوانیم که راه درست رسیدن به اهداف چیست و چطور باید شاخص‌های پیشرفت برای خودمان تعریف کنیم. اگر شما هم تصمیم گرفته‌اید که به آنچه که دوست داشتید برسید، این میکرو کتاب برای شماست.

برای بسیاری از شرکت‌ها، دسامبر، پر فروش‌ترین ماه است، چون فشار کاری آخر سال، همه‌ افراد را برای رسیدن به اهداف سالانه متمرکز می‌کند. در نتیجه کاملا طبیعی و رایج است که در فصل چهارم سال چیزی بین ۳۰ تا ۴۰ درصد از فروش سالانه اتفاق می‌افتد. داشتن یک هدف که ضرب‌العجل آن هم نزدیک باشد باعث می‌شود که افراد متمرکز باشند و سخت کار کنند. با دانستن این موضوع، سوالی که مطرح می‌شود این است که چرا باید چنین تلاش مضاعفی تنها یک بار در سال اتفاق بیافتد؟ به جای این که روی اهداف ۱۲ ماهه‌ای تمرکز کنید که معمولا در ابتدای هر سال به نظر می‌رسد زمان زیادی برای دستیابی به آن‌ها دارید، باید اهداف ۱۲ هفته‌ای تنظیم و افراد را مجبور کنید تا با همان میزان فشار و تمرکزی که در آخر سال کار می‌کنند، برای رسیدن به اهداف ۱۲ هفته‌ای هم تلاش کنند. «دوره‌بندی کردن» مفهومی است که به تغییر چارچوب زمانی‌ مربوط می‌شود تا مطمئن شوید که هر هفته کارها به اندازه‌ کافی پیش رفته‌اند. دوره‌ بندی عبارت است از خارج شدن از برنامه‌ سالانه و تقسیم کردن هر سال به ۴ دوره‌ی ۱۲ هفته‌ای.

برایان پی. موران (Brian P. Moran) یکی از نویسندگان و مربیان مشهور آمریکاست که ویدئوهای سخنرانی او به زبان‌های مختلف ترجمه شده است. او مدیر عامل شرکت خودش است. او دارای مدرک مدیریت از دانشگاه ایالتی میشیگان است و بیش از سیزده سال تجربه مدیریت اجرایی شرکت‌های بزرگ و کارآفرینی دارد. او کسب‌ و کارهای زیادی راه‌اندازی کرده و توانسته با موفقیت از آن‌ها خارج شود. برایان مشاور کسب‌ و کارهای کوچک برای تبدیل شدن به شرکت‌های بزرگ هم است و تجربه‌اش در توسعه مهارت‌های فردی و روش منحصر به فرد ۱۲هفته باعث شده تا کتاب‌هایش یکی از پر فروش‌ترین کتاب‌های نیویورک باشد. مایکل لنینگتون (Michael Lennington) نیز به تیم‌های مدیریتی و افراد کمک می‌کند تا به طور موثرتر رهبری را اجرا کنند.

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول: مفهوم دوره‌بندی
۱. عملکرد هر هفته را به طور دقیق حساب کنید
۲. از نظر احساسی مرتبط باشید
۳. برنامه خودتان را بسازید
۴. برنامه‌ هر هفته را به صورت مجزا اجرا کنید
۵. با اندازه‌گیری، انگیزه‌ خود را بالا ببرید
۶. هدفمند کار کنید
۷. مسئولیت نتایج را به عهده بگیرید
۸. به برنامه‌تان متعهد باشید
۹. در هر لحظه کارایی مناسبی داشته باشید
۱۰. به دنبال عدم توازن‌های عمدی باشید
فصل دوم: چگونه یک سال ۱۲ هفته‌ای ایجاد و اجرا کنیم
۱. چشم‌انداز
ساختن چشم‌انداز یک تمرین فکری است
۲. برنامه‌ریزی
۳. کنترل فرآیندها
۴. اندازه‌گیری
۵. استفاده از زمان
پایان

 ۱۰۲ صفحه، ۳۳۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب سال ۱۲ هفته‌ای

برای دانلود کتاب سال ۱۲ هفته‌ای و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سال ۱۲ هفته‌ای
Reza Manteghi
۱۳۹۷/۲/۷
بسیار آموزنده است
علی زرین
۱۳۹۸/۱/۲۹
عالی
طاها محمودی
۱۳۹۷/۱۰/۲۴
فوق العاده عالی برای کسانی که دارای برنامه ریزی واصول و مدیریت وقت نیستند
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)